Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajkérdés. Melyik vitamin...

Hajkérdés. Melyik vitamin ajánlott?

Figyelt kérdés
A hajam nagyon törik, ráadásul könnyen is zsírosodik. Vékony szálú, és hullik. :( Mikor megmosom nagyon szép, de aztán pár nap múlva már katasztrófa. A körmeim is gyengék, szerintem valami vitaminhiány lesz a gond. Milyen vitamint ajánlott szedni hajerősödésre, és hogy egészségesebb legyen?
2013. jan. 10. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis,ha a (vekonyszalu)hajad ilyen hamar zsirosodik.Illetve 2-3 nap az teljesen normalis.En is ilyen gyakran mosok hajat.A legfontosabb,hogy SZILIKONMENTES samponnal moss hajat,ugyanis a szilikon rarakodik a hajszalakra,ami szinten neheziti,zsirositja.Balzsamot csak a vegekre tegyel es alaposan öblitd ki!

A taplalkozasra is oda kell figyelni.Egyel minden reggel zabpelyhet vagy kölespelyhet,illetve kölest fözhet köretnek is (rizs helyett pl.).Ezek az egeszseges gabonafelek csodakra kepesek!Az en hajam valamit a körmeim megerösödtek!De persze ehhez en mindennap eszem a zab/kölespelyhet es nem egyik naprol a masikra kell varni a "csodat".Nehany het mulva mar latvanyos a javulas.Remelem tudtam segiteni:).

2013. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

én ezt szedtem 2-3 hónapig, rengeteg babahajam nőtt tőle, nem is törik annyira, szebb lett.

2013. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a sörélesztő tablettát, nekem májusba lett levágva a hajam vállig,és azóta a hátam közepéig megnőtt,sőt talán egy kicsit tovább is,de speciel nem vasalom és nem is használok semmiféle káros anyagot rá. Ricinus olajos pakolást kipróbálhatod,de elméletileg ami annál is jobb,az a kókuszolaj. A vérkerinség javítása is szerepet játszhat,ha van időd néha masszírozd meg a fejbőröd + a szauna is jó hatással van a vérkeringésre. Amióta a söréletszőt szedem,kb műköröm nagyságú körmöm nőtt és a hajam is egészen rendbe szedte magát. Hetente készítek pakolást és diófalevél teával átöblítem minden hajmosás után. Sok alternatíva van még az interneten,mint pl.: kovakő kapszula,bánfi termékcsalád, panthenol hajpakolás,de ezek közül még egyet sem haszáltam,csak a bánfi hajszeszt,de én nem használtam kúra szerűen.

És ne feledkezz meg a helyes táplálkozásról ,és a megfelelő napi vízfogyasztásról,mert az is nagy szerepet játszik!!


Sok sikert!

2013. jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tippeket, amit csak tudok, ki fogok próbálni :)
2013. jan. 17. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!