Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az olajat a balzsamot es a...

Az olajat a balzsamot es a pakolast mennyi idonket hasznaljam?

Figyelt kérdés

Ezeket szereztem be mert jokat olvastam rolluk :


-Ricinus

[link]


-Sampon

[link]


-Balzsam

[link]


-Pakolas

[link]



na most.......azt nem tudom,hogy

-mennyi idonket hasznaljam az olajat....a ricinust mennyi ideig szabad a fejen hagyni?egy egy helyen fel orat ir mashol 3 4 orat vagy akar egy telyes eszakat.Ti mit tudtok erol?

-ha hasznalok olajat balzsamozhatom meg attol?vagy nagyon zsiros lessz?olvastam hogy sampon+balzsam+meg egy samponozas tokeletesen kimosa a balzsamot.ez igaz?

-2hetente akarok pakolast tenni...ekkor ne tegyek se olajat se balzsamot?csak pakolast?


2013. jan. 11. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:

nincsenek ilyen szigorú szabályok, tapasztald ki a te hajadnak mi a jó. Minden attól függ mennyire száraz a hajad. Ha nagyon száraz akkor az olaj akár naponta ajánlott. De nem a ricinus hanem hajvégápoló ha természeteset akarsz akkor a kókusz olaj nagyon jó, csak a végekre kell tenni és keveset. ja és még sütni főzni is lehet vele sokkal egészségesebb mint a napraforgó vagy az oliva olaj.

A ricinust heti 1-2 szer lehet alkalmazni aár maradhat egész éjjel. utána nagyon alaposan hajat kell mosni, elég nehzen jön ki. Balzsam minden hajmosásnál ajánlott a pakolást amikor szeretnéd, lehet 1-2 hetente. De ha van ricinus szerintem fölösleges. Elrontani nem tudod legfeljebb ha túl sok neki vagy nagyon zsírosodós a hajad akkor abból fogod látni hogy nem kell ennyi ápoló rá hogy hamarabb fog zsírosodni. A legjobbb amit még a hajaddal tehetsz hogy nem vasalod. Szörnyű ez a vasalás mánia, aztán csodálkoznak alányok hogy sz.rrá van törve a hajuk. Azon már semmi csodaszer nem segít csak az olló. Egyébként egy másik hasonló oldalon sokan vezetnek hajnövesztési naplót akik pontosan leírják mit hogy csinálnak képekkel mutatják az eredményt. érdemes onnan ötletet venni.

2013. jan. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ne is beszelj vasalasrol es a festesrol XD

tavaly febr-ba volt utoljara megfestve feketere es most nott le annyira,hogy le tudtam vagatni rovidre :) muszaly volt mert nagyon tonkre volt menve :) s most azon mesterkedek hogy nojon vissza lehetoleg gyorsan egy egeszseges hajam.

Ricinusrol mindenhol azt olvastam,hogy segit a novekedesbe.Tavaly hasznaltam es hasznalt is,de aztan elhanyagoltam.

Olvastam,hogy a koffein is segit ...ezert gondoltam ezekre :) nem szeretem a rovid hajat de mar muszaly volt vagni :(


tudnal 1 2 ilyen hajnoveszto blogot ide linkelni?:)

2013. jan. 11. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!