Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 19 éves vagyok, még soha nem...

19 éves vagyok, még soha nem voltam kozmetikusnál, milyen hátrányom származhat ebből? Érdemes lenne elmennem? 19/L

Figyelt kérdés
elég mitesszeres az orrom, az állam, és az arcomon is vannak mostmár.. eddig úgy gondoltam nem volt annyi, miért mennék, a végén még tönkreteszi.. de most már nem látok sajnos más lhetőséget. Szerintetek szebb lenne a bőröm, eltűnnének a mitesszerek, ha egy kozmetikus kinyomná őket? És mennyire fog fájni? És ha még soha nem voltam, nem lehet, hogy inkább rontani fog a bőrömön, mint javítani?
2013. jan. 11. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:

A kozmetikus tudja hogyan kell kinyomni őket, és sterilen dolgozik.

Valamint létezik pórustisztító, amit ráragaszt és kiszedi az összeset egyszerre.

2013. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kamillás gőzölés után szépen ki lehet nyomkodni otthon is, aztán bekencézni. A mitesszerek meg mindig visszatérnek. Örökre sose fog eltűnni. A kozmetikus sem képes csodákra. 3szor voltam, de iszonyat fájt, 5 napig vörös foltos volt a fejem utána, szóval én nem megyek többé.
2013. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, hátrányos helyzetűnek számítasz, ami többletpontot jelent a felvételin...


Nem, semmi bajod nem lesz belőle, főleg mivel elég drágák. Ha kell, menj el, hátha ad valami tanácsot.

2013. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En szemely szerint nem megyek ( 2-szer voltam)

Elso alkalommal iszonyat fajt,utanna 1 hetig voros ,foltos,sebes volt az arcom.

Miutan megszunt a pirosassag, ujra kepzodtek a miteszerek.

Szoval meg 1 napot sem tudtam elvezni ,hogy tiszta az arcom.

Koszonom, nekem ennyi eleg is volt boven. -.-

2013. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha te úgy látod h szükség van erre menny el bátran. nekem már 12-13 éves koromban is el kellett mennem néha...ahhoz képest neked még sokkal jobb helyzeted van. Menny el bátran. :))
2013. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri egyszer kipróbálnod. Én csak 16 vagyok, de legalább félévente járok. Sajnos muszáj, mert nem valami szép a bőröm. Tényleg csak úgy tudom rendben tartani, hogy egy rakatnyi krémet is használok rá. Attól is függ, hogy milyen kozmetikushoz jársz. Az enyém jól dolgozik, egy-két pöttyön kívül a következő nap már nem látszik semmi. Nem hogy egy hétig... Szerintem akiknél az előző válaszolók járnak, azok nem dolgoznak valami jól. Utána 2 hónapig csodaszép a bőröm, aztán jönnek a pattanások, mitesszerek, úgyhogy ha tehetném járnák gyakrabban is...
2013. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, én sem voltam még soha :D szemöldökömet saját magam szedem ki, nem is engedném, hogy más kiszedje. mitesszereim szerencsére alig vannak, meg használok arclemosókat, maszkokat... amúgy szerintem abszolút nem éri meg... egy barátnőmet el szoktam kísérni, neki 5ezer ft volt a szemöldök kiszedés, és egy kisebb arckezelés (azt hiszem, nem vagyok benne bizti :D) magadnak megcsinálod ezt kb 300 ft-ból, felettem is említette valaki a kamillás gőzöölést :P
2013. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

megéri elmenni.

viszont jó kozmetikushoz kell menni. ha valóban jó akkor csak javítani fog, egyébként meg rontani... érdemes érdeklődni, előtte, vagy addig keresni amíg nem találsz egy jót.

nem teszi tönkre... és nem fáj jobban mintha magadnak nyomkodnád. az arcmasszázs jól esik.

ja és persze, 1-2 napig utána piros az arcod meg minden. de hosszútávon szebb lesz.

2013. jan. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!