Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerdán voltam kozmetikusnál,...

Szerdán voltam kozmetikusnál, de nagyon csúnya lett a bőröm, vagyis már 4 napja nem akar gyógyulni, ez miért van?

Figyelt kérdés

belenézek a tükörbe, és szomorúság jön rám, mivel már 2 éve tart ez az egész, nyáron persze jobb volt, de most télen nem tudom mi lesz, tavaly is annyira elkeseredett voltam, hogy már kenegettem magam mindenféle alapozóval


roaccutant nem fogok szedni ezzel nem is lehet győzködni, mivel tisztába vagyok a szervezetre gyakorolt hatásaira


rémálom ez az egész, főleg amikor anyám is mondja, hogy "azért jól megnyomkodott most a kozmetikus"

:\


olyan a bőröm, hogy az orcámon, piros az egész, heges, eléggé, lejjebb meg nagy piros pöttyös pattanások


de mondjuk miért nem tud a hátam ilyen lenni az arcom helyett


se tejet, se glutént nem eszem

19f



2012. dec. 8. 21:31
 1/4 Joy Turner ***** válasza:
A szoli nagyon jó hatással van a pattanásos bőrre. Mint írtad is, nyáron jobb volt a bőröd állapota. Ez mind az UV fény jótékony hatásának tudható be. Mert hogy az is van neki, de sokan nem hajlandóak ezt elismerni. Járj el heti két alkalommal szoliba. Az EU-s szabvány csövektől gyakorlatilag leégni sem tudsz, ma már minden szoliban ilyen csövek vannak.
2012. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem olyan rég én is voltam kozmetikusnál, nekem is elég sokára gyógyult be a bőröm utána.

házi körömvirág szappant próbáltad esetleg?

nekem ez azért valamennyire helyretette az arcomat, rossmannban, karácsonyi vásárokban tudsz beszerezni ilyet.

kozmetikus nem adott valami krémet neked, hogy kezeld vele az arcod?

szerintem ha nem múlik ez neked pár nap múlva, menj vissza hozzá, vagy bőrgyógyászhoz:)

2012. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Levander ***** válasza:

Szia


Először is sürgősen válts kozmetikust és érdemes lenne bőrgyógyászhoz elmenned. Ugyanis még ha serdülésben is van a tested, ennyi ideig nem szabadna gyulladásban lennie ilyen mértékben, mint írtad. A bőrgyógyász szépen megvizsgálja a bőröd és olyan tisztítót és krémet fog adni rá, ami majd szépen lassan megszünteti a gyulladást.

2012. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is kozmetikusváltás javaslok! Rossz a kozmetikusod. Jó szakember nem nyomkodja vállalhatatlanná a bőrödet! Ha nagyon sok a pattanásod, akkor első ülésben csak egy részét tisztítja ki, mert pont az a cél, hogy semmiképp ne nyúzza sebesre a bőrödet. Szóval kozm. váltás, utána pedig bőrgyógyász felkeresése. Nem kell feltétlenül Roacuttant szedned, ennél sokkal jobb és modernebb gyógyszerek vannak már aknékra. Tesómék is újabb fajtát szedtek, gyönyörű lett a bőrük. Amit ők szednek, úgy kell szedni, hogy 3 hónapig szedik, aztán 3 hónap szünet. Ilyenkor visszajön a ragyák egy része, majd újabb 3 hónapos kúra. A lényege az, hogy egyre kevesebb ragya fog visszajönni, végül gyógyszer nélkül se fognak már visszatérni. Kérdezd meg erről a gyógyszerről a bőrgyógyászt. Teljesen jogos az igényed a szép bőrre, és ha így teszel, ahogy írtam, akkor szép is lesz.


27 L

2012. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!