Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerulne a vegleges...

Mennyibe kerulne a vegleges szortelenites az arcomon, meddig tartana es melyik a legjobb hely? (20F)

Figyelt kérdés
bajusz, szakall...
2013. jan. 11. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Én IPLel szőrtelenítettem magam. Mondjuk nekem van itthon gépem,de az IPL az jó. Van egy hely,ahol jól csinálják,ott tesóm csináltattam meg magát. www.szor.hu

Én úgy villantok,ahogy nő,elvileg havonta kell,de lehet sűrűbben is. Attól függ hogy meddig tart a kezelés,hogy milyen a bőrőd és a szőrőd. És mivel végleges így végleges :) A szőrtüszőket bombázza, és azok már nem élednek újra. Nővérem kb 5éve csináltatta meg,azóta nem nőtt neki ki. Én 1éve csináltam meg a hónalj és bikinit,ott már nem nő. A lábamon is már csak a kevés, a karomnak meg most estem neki. Árak változók, nézd meg a honlapon :)

2013. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

neked van otthon? :O

hol lehet venni, mennyibe kerül?

ahogy nézem az árakat belekerülne 50-100e forintba mire minden szőr eltűnik... akkor már lehet megérné venni valami gépet...

2013. jan. 12. 01:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyenem van

[link]

de bőven megérte. Amennyit elköltöttem gyantára...és mindig befordult a szőröm, kb 1hétig volt normális a lábam. Ha meg borotváltam,akkor meg szúrt. Kész rémálom volt a szőrtelenítés. Ha megteheted,akkor vegyél,ha nem,akkor olcsóbb eljárni havonta kezelésekre

2013. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

koszi szepen!

...es ezzel nem tudok kart okozni a borben? foleg mivel arcnorrol van szo ugye...

2013. jan. 12. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom. Van ahol azt írják hogy arcon lehet használni, van ahol azt írják nem. Hívd fel őket és kérdezd meg. Én mivel lány vagyok, az arcomon nem használom, viszont nekem van máshol érzékeny bőröm és nem károsította. Nem is fájdalmas,mivel borotválás után kell használni, akkor kellemetlen,ha már kinőtt egy kis szőr,mert azt leégeti
2013. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!