Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha mézzel próbálok világosítan...

Ha mézzel próbálok világosítani a hajamon akkor az eredmény meddig tart, és hatásos ez a technika?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 21:59
 1/2 anonim válasza:

Szia! Nem mondanám hűűű de hatásosnak, picit tényleg világosít, de ehhez legalább középszőkének kell lenned. Egyénfüggő amúgy, van olyan barátnőm, aki ha sokat van a napon, akkor kiszőkül a haja, jó neki :) Én kamillát használtam, de nem világosított semmit (elvileg kellene neki) viszont borzasztó egészséges lett tőle a hajam :)

A méz is mocskosjó hajápoló amúgy, használd bátran!

A citrom leve a mézhez képest sokkal jobban világosít, de nagyon törni fog tőle a hajad :S Egy-két tincsre jó, de többre nem ajánlanám.


Jah az eredmény pedig addig tart, amíg le nem nő, szerintem nem fog visszasötétedni :)

2013. jan. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy sötét gesztenybarna hajam van és kipróbáltam a mézet de nem csinált semmit :( , de puhább lett a hajam :) , legalább ennyi hasznom lett.
2013. jan. 12. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!