Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Veled is volt már olyan, hogy...

Veled is volt már olyan, hogy eleinte jól megcsinálta a fodrász a hajad, aztán egyre kevésbé lett jó az eredmény?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha "beetetés" lenne. Tök klassz, örülsz neki, aztán, ha többször visszamész, valahogy egyre inkább nem olyanra csinálja. Vajon azért van, mert először kitesz magáért, hogy visszajárj? Én csak 2-3 havonta megyek. Biztos úgy van vele, hogy ez nem havi rendszeres pénz, meg úgyis visszajöttem és akkor már nem kell annyira odafigyelni? Nem a mostani az első fodrász, akin ezt észreveszem.
2012. nov. 24. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, nekem egyszer nagyon jól megcsinálta, aztán, mikor visszamentem 3 hónap múlva, hogy vágjon a végéből, úgy szétroncsolta a hajamat, hogy azóta nem is merek menni fodrászhoz xD
2012. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem úgy van, ahogy gondolod...hiszen az az érdeke, ha visszajársz rendszeresen. Miért csak egy alkalomra szeretne? Lehet, hogy nem is emlékezett már, milyen is volt elsőre, te viszont annál jobban, hiszen csak a saját fejedet kellett megjegyezni...
2012. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!