Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a vöröses barna hajszínt...

Ezt a vöröses barna hajszínt melyik hajfestékkel lehetne elérni? (nagyon tetszik)

Figyelt kérdés

[link]

A szemem olyan kékes zöldes és a bőröm világos de csak az arcom mert az nehezen barnul ..Szerintetek jól állna ez a hajszín? eredetileg oylan közepes világosbarna ..és oylan enyhe vöröses árnyalatú barnát szeretnék kapni.

HOgy lehet az iylen hajszínhez öltözködni??


2009. aug. 28. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:

ha ilyen árnyalatú vagy világosabb a hajad, akkor hennával is el lehet érni, az enyém ilyen :)

veszel hennaport és kikevered recept szerint (ha érdekel, akkor leírom)

Ha sötétebb a hajad, akkor sajna a henna nem fogja meg rendesen...

És ez nem is károsít, sőt szebb és fényesebb lesz a haj, mert a henna gyógynövény

22/L

2009. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hehe... ilyen színű a hajam. Pontosan ilyen! :)
2009. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
van a garnierbe mahagóni színű festék, azzal hasonló sztem
2009. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van a Palette Tone Creme-nek egy 'Vörösesbarna' árnyalata, én a barna hajamat ilyennel festettem be, és most, hogy már kopik, ilyen szinű:) Szóval nem rögtön, de pár mosás után. Igaz, ez egy hajszínező, de sokáig megmarad, főleg, hogy a vörös MÉG később kopik ki.
2009. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

és ha egyszer gondolok egyet és nem tetszik akkor hogy az istenből szabadulok meg ettől a színtől

AZ ELSŐ VÁLASZOLÓNAK::

a hennát le kell növeszteni nem?

2009. aug. 29. 09:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Hennát úgy tudom, hogy nem szabad festettre használni, csak szeretik ezt elhallgatni! Mj: ÉN IS ilyet szeretnék, de sajnos a szőke hajamból nehéz ilyet kihozni. Pont olyan típus vagyok, mint te. És én is hajszínváltozáson gondolkozom (kérdező). Egy biztos: a szőkét utálom és most végképp megutáltam!
2009. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a henna egy idő után lekopik, és 3 hónappal előtte és utána lehet festeni normál festékkel is, minnél sötétebb az árnyalat, annál biztosabban...


de előfordult már, hogy valaki szőkített hajra hennával festetett, és nem vörös, hanem zöld lett a haja, de kb 1 hónappal előtte volt szőkítve, szóval ezért lett zöld.


Amúgy én pl nem unom meg ezt a színt és nem is akarnék nomrmál festéket használni, mert nagyon károsak, a henna meg még jót is tesz.

De ha előfordulhat, hogy ha megint más színű hajat szeretnél rövid időn belül, akkor nem javaslom én sem a hennát...

(első)

2009. aug. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

de én nem akarok nangyon olyan vörös árnyalatot csak éppen hogyan megcsillanjon a barnában mint a képen.MEg nem szeretnék nagyon sötét árnyalatot sem.És akkor azt mondod hogy 3 hónap után kikopik?

MI A RECEPT?

2009. aug. 30. 18:37
 9/9 anonim válasza:
Szerintem menj fodrászhoz mert nem akarsz se kék hajat se nem tom mit majd a fodrász meg csinálja jól.
2012. dec. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!