Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestettem a hajam vöröses...

Befestettem a hajam vöröses barnára, de nagyon nem tetszik a színe újrafesthetem barnára? Kicsit világosabb a barna szín mint a mostani vöröses barna.

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:

persze újra festheted,de arra készülj fel hogy a vörös miatt lefogja dobni.vagy megvárod míg lenő vagy leszivatod.én a vörös hajamat festettem be feketére mert megakartam tőle szabadulni 3 napra rá már semmi nem volt a feketéből.

22/N

2011. febr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyik festék nem világosítja a másikat, és a vöröses árnyalat sokáig át fog ütni, többé-kevésbé.

Szerintem ezzel tényleg keress fel egy jó fodrászt, mert ha leszívatod, még vörösesebb lesz, ha ráfestesz barnával, megint csak vöröses barna leszel.

Ha simán ráfested, akkor meg lehet jóval sötétebb, majdnem fekete, mert a világosbarna-sötétszőke árnyalatok "becsapósak", otthoni festésnél nagyon sokan járnak úgy, hogy két-három árnyalattal sötétebb a végeredmény, mint amit reméltek.

2011. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!