Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Konnyen zsirosodo, szaraz...

Konnyen zsirosodo, szaraz hajra van tanacsotok, praktikatok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

En azt ajanlom hogy elobb probald ki ezt a sampont. Az a neve hogy Mèdea es sarga vagy zold szinu nagyon jo sampon, raadasul magyar termek meg sok gyogynovenybol keszul. A dm uzletekben kaphato, nekem sokat segitt. Meg azt irja rajta hogy amikor megmosod a hajad akkor ketszer samponozd bevele, en ajanlom hogy utana rakj balzsamot a hajad vege hogy ott fenyesebb meg puhabb legyen.

Amugy fiu vagy lany vagy? Remelem tudtam segiteni :)

2013. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lany :) most vagatam le a napokba a hatkozepig ero hajamat es azt szeretnem hogy egeszseges legyen ami vissza no :)
2013. jan. 12. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyen a hajam :S a zsírosságára nem találtam megoldást egyáltalán, pedig minden - ismétlem - minden praktikát, tanácsot, készítményt próbáltam (a fentebb említett médea sampont is egyébként). Szóval én most ott tartok, hogy inkább hidratáló termékeket használok, mert nagyon ki tud száradni a hajam vége. Most Babylove-os babasampont használok, Alverde balzsamot, Alverde hajvajat, illetőleg kókuszolajat, mindent csak a haj végekre. Ez így egész jó. Bár attól még mindig zsírosodik sajnos a hajam töve, nem tudok vele mit csinálni. Most egy száraz samponnal próbálkozom, de annyira nem jött be :/
2013. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!