Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miket lehet tudni a raszta...

Miket lehet tudni a raszta hajról?

Figyelt kérdés
Hogyan készül? Menyibe kerül? Hogy tisztitható? Ha meg let csinálva és nö utána a hajam ak mi van ? ha már nem akarom szétszedhetö vagy le kell nyirni kopaszra vagy ha hagyom lenöni ak nagyon ronda ..? <-- ien képeket lehet ne linkelni! Ja és megéri megcsináltatni! Negativumokat nem kérek DE igazi raszták válaszait szivesen fogadom!

2013. jan. 12. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ez egy nagyon jó honlap, amire nem találtál választ, azt a fórumon meg tudod kérdezni :)

2013. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt 2 évig, lepontoztak érte az államvizsgán és nem vettek fel a munkahelyen. Mióta kibontottam mindenhol örülnek nekem. Valamit valamiért.

24/N

2013. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat én még egy fiatal tini lány vok és nagyon érdekel a rasztaság ... de olyan kérdések vanak válaszolatlanul amik miat nem merem létrekelteni a vágyaim...
2013. jan. 13. 16:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy fiatal tinilányként könnyebben megvalósítod, mint bármikor a későbbiek folyamán.

Ha jó ember csinálja, simán kibontod 1-2 év után és hát feleannyi hajad lesz, meg jóval rövidebbre le kell vágni, de marad hajad. Én 2 éve bontottam ki és már ugyanolyan sűrű és hosszú mint előtte, intenzív ápolás mellett.

2013. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát de ugyse lesz mert anyum nem szán rá enyi pénzt és nem is tudnám ujra ujra horgolgatni...meg az még mindig nem tudom h mien ha lenö.....
2013. jan. 13. 16:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha annyi pénzt nem szán rá anyukád, akkor jó helyzetben vagy, a legtöbb embernek nemhogy semennyi pénzt nem szán rá anyukája, de nem is engedi, vagy ha már megvan nagyon haragszik érte. Én 18 fölött csináltattam ismerőssel csereüzletként miután elköltöztem és saját pénzből éltem.

Ha lenő: csak akkor tudsz vele kezdeni valamit, ha már annyira lenőtt, hogy kényelmesen átdugd egy ujjad a lenövésen, középen. Ugyanezen a lyukon fogod a tincset és átfűzöd, "forgatásnak" hívják raszta körökben. Van, hogy ennyi elég is, de sokszor érdemes a körülötte lévő babahajakat, kiálló szálakat is belefűzni.

2013. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez a csajszi nagyon szépen dolgozik és olcsón, érdeklődj nála :)

[link]

2013. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt hogy gusztustalan ... már bocs!
2013. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!