Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek elnott hajammal?

Mit tegyek elnott hajammal?

Figyelt kérdés

Le volt vagva nagyon rovidre a hajam es ugy dontottem, hogy megnovelem. Mar elegge sokat not, viszon tul rovid ahoz hogy csinalhassak vele valamit(bekotni, begondoriteni)de tul hosszu ahoz hogy csak ugy hagyjam s idegesit. Mit tanacsoltok mit csinaljak?


kb ilyen hosszu most: [link]



2013. jan. 12. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami hajpánttal hátrafoghatod, ha zavar. Ez elég szerencsétlen hajhossz, de kis idő múlva már össze tudod fogni rendesen, addig türelmesnek kell lenned. A hajnövesztés sajna ilyen.
2013. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkora, viszont nem ilyen stílusú. Én azt csináltam, hogy ami olyan csúnyábban lenőtt a nyakamnál azt levágattam, és most szinte egyforma hosszú. Úgy kezelhetőbb az egész. Esetleg menj fodrászhoz és mondd meg, hogy adjon neki valami formát és kész. :) Nekem is extra rövid hajam volt. MIkor mondtam, hogy most növeszteni fogom picit, mindenki jött, hogy úgy sem tud az enyém szépen állni, mert ha rövid hajat növeszt az ember akkor idétlenül fog állni. Ezt én cáfolom. Ha igényes vagy és kezeled a hajad, akkor tökéletesen meg fog állni. Nézd csak a hírességeket. Mindig megbabrálják valahogy, hogy jól álljon:D Na remélem kiveszed a hosszú szövegemből a hasznos infót:D
2013. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!