Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 éves vagyok és gyorsan...

13 éves vagyok és gyorsan fejlődök. Szóval úgy értem nagyobb a mellem a normálisnál és olyan csíkok vannak rajta, mint a terhes nőknek szokott. Tudtok ajánlani valamilyen krémet ami eltünteti a csíkokat vagy halványabb lesz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, van kozmetikai lézeres kezelés rá, enek nézz utánna, a nevét nem tudom, de azzal halványítani lehet.Anno én is így jártam, mint te, még ma is megvannak a csíkok, de már halványabbak, éa inkább csillogóbbak a bőrömön, már nem lilásak.Elmúlni magától nem fog teljesen, engem már nem zavar, és eddig senkit sem zavart, Szóval ne ess kétségbe, előbb utóbb mindenkinek lesznek ilyen csíkjai itt-ott :)

22l

2009. aug. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Volt már olyan is hogy valaki 12 évesen lett anyuka. 13-évesen ma már nem gáz!
2009. aug. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek striák sztem. Nekem is van a mellemen, még a csípőmön is!! Sajnos ez elég sok lánynak van, és általában zavarja is azt, aki "büszkélkedik" ilyennel... =( De igaz nálam a sok fogyástól lettek, 15kg-t fogytam alig fél év alatt... :/ De a sok hízástól is előjöhetnek.

16/L

2009. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
DE nem azért mert terhes voltam.. vagy mert hirtelen fogytam vagy híztam hanem mert gyorsabban fejlődök a normálisnál.. és vmi krémet szeretnék használni ezek ellen.. hogy halványabbak legyenek..
2009. aug. 29. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!