Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Halványabb a tetoválás miután...

Halványabb a tetoválás miután lehámlott, normális?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 22:09
 1/7 anonim válasza:
igen.
2011. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben nem. Nekem ugyanolyan maradt. A festék nekem plusz 3 ezer forintomba került. A minöséget meg kell fizetni.
2011. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
teljesen normális
2011. júl. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális. Ha megfigyeled, mikor ütik, akkor fekete a tinta, viszont senki sem szaladgál fekete tetoválással, inkább ilyen szürkéskékeszöldes. Ezt úgy hívják, hogy a bőröd "kidobja" a felesleges tintát. Ha gondlod, üttest újra, de nem éri meg, mert ugyanolyan fakó lesz egy idő után.

Van, aki esküszik az indián tintára, mert azt nem dobja ki annyira... Hazugság, kétszer annyit dob ki és kb. haveromnak is 3x kellett újraütni, mire normális lett.

2011. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké, köszi:) most megnyugodtam, csak mert ez az első tetoválásom, szóval azt hittem én b*sztam el valamit:)
2011. júl. 5. 08:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

hát én is most csináltattam tetkot...persze h dobja ki a festéket a böröd...de hogy mennyire ez sok mindentől függ...a bőrödtől első sorban...aztán jön az ápolás része...de sztem a feketének azért fekete kell h maradjon...:):):) enyém fekete...eddig nem sokat dobott ki a festékből..most már szinte semmit:)pedig szombaton csináltattam...

22L

2011. júl. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SzilKa ***** válasza:

Élénk színűnek kell maradnia, de egy fokkal mindenképp halványabb lesz, mivel a hámréteg alá kerül a festék, s hámosodás után az új hámréteg tompítani fogja némiképpen a mintádat. Túl nagy fakulás nem normális, csak minimálisan.


(Egyik hozzászóló szidta az indian inket, pedig tényleg az a legjobb és legintenzívebb fekete, ha nem maradt benne rendesen, akkor vagy átverték, vagy béna volt a tetkós, vagy nem kezelte rendesen...)


/egy tetkós/

2011. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!