Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lányokat zavarja, hogy, ha...

A lányokat zavarja, hogy, ha egy fiúnak pattanásos az arca ill. a háta?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Esztétikailag sztem nem a legszebb. El kell menni vele bőrgyógyászhoz, kozmetikushoz, hisz azért vannak! Nem hiszem, hogy te is egy tiszta pattanásos arcot szeretnél puszilgatni, bármennyire is kedveled az illetőt :(

19/L

2009. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire, de engem nem zavar. Rajtam is szoktak lenni, annak ellenére hogy használok ellenül mindenféle löttyöt, mégis kijönnek rajtam. Ha szeretem akkor ez nem fog közénk állni.
2009. aug. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hát az nem túl szép látvány. Sajnos, az emberek rosszindulatúak és még a csúnyák is a szépeket tartják szépnek. :S És a pattanások sosem jönnek divatba, de a tinikor velejárói. Szerencsétlen esetben pedig még tovább megmaradnak. De már vannak jó kozmetikai kezelések, amik eltüntetik a pattikat. Pl. anyum, aki kozmetikus volt, annak idején Bioptron lámpázással szüntette meg a legsúlyosabb eseteket is.
2009. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
engem egyáltalán nem zavar.sajna nekem is pattis és nem tudok vele mit kezdeni (bőrgyógyász sem segít)
2009. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha néhány kijön az ember arcára az teljesen természetes nem is foglalkozom vele. de ha durván pattis az egész akkor jobb ha használsz vmi löttyöt rá, esetleg dokival iratsz. nekem a Dalacin T vált be =) 17L
2009. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!