Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szavarja a lányokat ha pattaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szavarja a lányokat ha pattanásos egy fiú arca? Vagy csak az a gáz ha egy lány pattanásos?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, nem szavarja....
2011. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire... ha nagyon feltűnő, akkor igen.
2011. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
A lányokat minden külső hiba zavarja.
2011. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Az is "szavarja" ha nem tudnak a saját nyelvükön helyesírási hibák nélkül írni.
2011. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha csak sima pattanásos, és nem pedig nagy kráterszerű piros foltok vannak az arcán, akkor nem, nem zavaró.
2011. júl. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb lányt mi nem zavar?:|| :DDD De amúgymeg.. ugyanolyan pattanásuk van a lányoknak is mint a fiúknak szval érthetetlenek a láányok .. :DD

14/L

2011. júl. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Engem nem zavarna...Nem tehet róla az illető... Nekem alapból nem a kinézet számít! Csak sajnos sok lánynak ez nagyon fura.
2015. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Engem az zavar, ha valaki nem bír normálisan, magyarul egy mondatot leírni.

Üdv: egy helyesírási hibákra extrémen allergiás lány!

2016. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kpopfan2 válasza:
Engem egyáltalán nem zavar. Volt egy barátom, akinek az arca tele volt pattanással, de ugyan olyan szerethető volt, mint azok nélkül. Természetesen nem szép, ha tele vagy csúnya pattanással, de kezelni lehet. Amúgy, ha a barátnőd, vagy akár a kiszemeltedet zavarja, azonnal tegyél le róla. Egy barátnő, azért a barátnőd, mert úgy szeret ahogy vagy.
2017. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem nem..nekem bejön egy srác, 1évvel felettem van és vannak pattanásai..de engem ez nem zavar, szerintem pont, hogy cuki tőle..meghát erről senki sem tehet..genetikailag is lehet ilyen..

16/l

2018. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!