Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolárium? Hogyan is? Jo ez a...

Szolárium? Hogyan is? Jo ez a krém?

Figyelt kérdés
Sziasztok,elsönek mentem szoliba,és ezt a krémet mondták h kenjem amgamra [link] szerintettek jo? elég drága 700ft.+ a szoli 1300ft hagytam ott.(5percre) megéri a krém? vagy van olcsobb is? nem baj ha nem használok védöszemüveget? nem adnak..
2013. jan. 13. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindig az olcsóbbik krémet vettem meg és nagyon jó volt. Nem használtam védőszemüveget én sem, nem lett bajom.
2013. jan. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon drágák ezek a krémek, hazsnálhatsz mást is, eleve nagy flakonossat, mint tudjuk a nagy kiszerelés mindig olcsobb. Szemüveg nem árt de ha nincs akkor csak arra figyelj ne nyisd ki a szemed közben az nem tesz jót ha közben nézelődsz.
2013. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem is nagy flakonosat vegyél,sokkal praktikusabb,mint hogy minden alkalommal vegyél ilyen kis tasakosat. Amúgy meg nem kötelező a kém használata, 1 évig én sem használtam és akkor is szép barna színem volt.
2013. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez a krém nagyon szépen, egyenletesen barnít, és ha jók a tapasztalataid a krémmel kapcsolatban, akkor ne válts! Bár nagyon sokallom a 700 Ft-ot érte. Ahova én járok ott 590 Ft. Addig szerintem ne vegyél flakonos krémet, amíg a kis tasakosak közül meg nem találtad a neked leginkább megfelelőt. Az a stúdió szegénységi bizonyítványa ha nem adnak szemüveget! Főleg ha érzékeny világos a szemed akkor célszerű ha használod a szemüveget, nem kell attól félned hogy ott marad a szemüveg nyoma az arcodon. További jó barnulást! :)

2013. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a krém 700 ft ez nagyon drága érte én 3 ezrerért vettem ezt:

[link] nekem ez nagyon jó finom az illata és finom puha lesz a bőröm na meg jobban barnul és nem leszel foltos ,én nem használok szemüveget nem baj és szerintem csokicsövesbe menj sokkal jobb mint a sima

2013. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!