Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kikopott fekete hajra barna...

Kikopott fekete hajra barna festék?

Figyelt kérdés

4Hónapja nem festettem a hajam(kékes fekete).elég rendesen ki van kopva szinte minden nap mosom a hajam mert nagyon zsirosodik a sok hajmosástól amúgy is gyorsan el veszti a szinét.most igy 4 honap után inkább szürke mint fekete.nagyon szeretnék megszabadulni tőle,mert úgy gondolom a feketd festéktől hullik nagyon a hajam.mivel rendszeresen használok valami hajhullás elleni szert igy elég szép lenővésem is van mert baromi gyorsan nől a hajam.

A kérdésem az lenne hogy fog e valamit müvelni a barna festék a kikopott részel??

Muszály az ősz hajak miatt befestenem,de nem akarok tarka lenni&


2013. jan. 14. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ilyen vöröses barna hatást fogsz elérni. [link] Valami ilyesmit.
2013. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már megtanultam ilyesmivel nem szabad kísérletezni, inkább menj fodrászhoz! Ha nem megfelelő árnyalattal fested be, simán visszamehetsz feketébe..
2013. jan. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, próbáld meg a Dm ben kapható Colour B4 festékradírt. 3000 körül van, de nincs benne ammónia és hidrogén. Nekem szépen levitte a feketét, mert nem tudtam tőle másképp megszabadulni. Az eredmény egy gyönyörű mélybarna lett, legalább 2-3 árnyalattal világosabb. A kezelés után csak színezőt lehet használni, egy hét elteltével. Üdv Zsuzsa
2013. jan. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!