Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném beszínezni a hajam,...

Szeretném beszínezni a hajam, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Barátom szeretné, ha a sötétszőke hajamat befesteném egy kicsit vöröses árnyalatúra. Én is kíváncsi lennék rá, hogy milyen lenne de nem szeretném befesteni, mert azt utána mindig festeni kell, mert lenő, és amúgy is elég káros, nekem pedig festés nélkül is eléggé sprőd a hajam. Arra lennék kíváncsi, hogy lehet-e kapni olyan hajszínezőt, ami x mosás után tényleg kijön a hajból?

2013. jan. 14. 17:29
 1/4 anonim válasza:
Fodrászkellékesbe, Rossman, Dm
2013. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak a barátod akarja, ne tedd. Hidd el, később megbánnád.

Amúgy ételfestékkel is lehet. csak vigyázni kell, hogy ne érjem a fejbőrödhöz, mert nehezen jön le róla. Én kipróbáltam a szőkített hajamra a kéket, és elég jól bírt pár mosást.

2013. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben kapsz mondjuk Alfaparf Color Jeanst, az elég jó és kikopik idővel normálisan.
2013. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem csak a barátom szeretné, most már én is beleéltem magam. :)
2013. jan. 15. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!