Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS Epilátort használók ti...

Vivianaaa kérdése:

SOS Epilátort használók ti mit tesztek durva szőrbenövés ellen?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el használni és nagyon durva szőrbenövéseim lettek, próbáltam már mindent testradír, szivacs.. és semmi sem segít nagyon csúnya piros pöttyös nem tudom mihez kezdjek segítsen valaaaakiiii :( köszönöm
2013. jan. 14. 20:45
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
huha mennyi segítőkész ember van de ha valami szexkérdés lett volna egyből 600-an válaszolnátok
2013. jan. 14. 21:03
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is így jártam :S Intim részen epiláltam fél évig és egy idő után olyan ronda, undorító lila szőrbenövéseim lettek :/ 3-4 hónapig is ott voltak :( Először szőrbenövésátló krémmel bekentem, de nem használt. Sajnos én sem tudtam jobbat kitalálni utána, mint hogy luffaszivaccsal átdörzsöltem minden zuhanyzásnál, mert nem tudtam kipiszkálni még tűvel sem. A jobbik eset az, ha ki tudnád piszkálni tűvel. A rosszabbik az, ha nem. Én nem tudtam, bőrgyógyászhoz meg féltem elmenni, mert elvileg ezt kivágják, ha begyullad, bedagad, mert ott sok a (zsír?)mirigy elvileg. Én úgy hagytam és minden este kenegettem körömvirágos krémmel, hogy megnyugodjon, majd szépen lassan elmúlt, néha nyomogattam is, hogy kijöjjön belőle a lé. Tudom, ez így gusztustalanul hangzik, de jobbat nem tudtam kitalálni. Utána elkezdett száradni, hámlani. Kb 1 év telt el azóta és már nem látszik sem a heg, se semmi. Olyan, mint ha ott se lett volna semmmi.

2013. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És azóta milyen szőrtelenítési módszert használsz? Gondolom abba hagytad az epilálást. Én most arra gondoltam, hogy nem szőrtelenítek amíg be ne gyógyul aztán kipróbálom a gyantát ha ez sem segít akkor marad a borotva..
2013. jan. 14. 21:37
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
valahogy a hozzáfűzött kommented után elment a kedvem a válaszírástól, pedig rengeteg praktika van, én lassan 4. éve epilálok ..
2013. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Emyke031 ***** válasza:
68%
A meleg gyantázás a legbiztosabb a szőrbenövés ellen állítólag...
2013. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4-es! Bocs hogyha ennyire mélyen érintett ez a szörnyű komment de sztem csak az igazságot írtam le, teljesen kiborultam, borzasztóan néz ki a lábam és senki nem írt! Na de mind1 is! Többieknek köszönöm
2013. jan. 15. 11:36
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Azóta visszatértem intim résznél a borotvára. A lábamon epilálni szoktam. Próbáltam a lábamon a gyantát is, de ott nem vált be, mert sok lett a szőrbenövés, viszont a karomon gyantázni szoktam, mert ha ott használom az epilátort, iszonyatosa fáj, nem bírom, ezért karra marad a gyanta, de ezzel együtt jár 2-3 szőrbenövés is, amit ki szoktam nyomkodni. Ezek nem csúnyák, nem látszik meg egyáltalán a helye, bőr színűek. Hónaljamat epilálom 3 éve, évente 1-2x ha benő a szőr, de ott könnyen ki lehet piszkálni tűvel, tehát nem szokott gondot okozni.
2013. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
A radírozás. Mikor már kialakult a szőrbenövés, akkor semmit sem használ, viszont a rendszeres radírozással megelőzhető.
2013. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
most erre is tudnék mit írni, de visszafogom magam. sajnáld, hogy a szőrbenövésekeket nem űzi el a bunkóság
2013. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Téged sajnállak, hogy ilyen óvodás vagy, nem tudom mi olyat írtam ami ennyire szíven ütött téged!
2013. jan. 15. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!