Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék hogy gyorsabban...

Mit tehetnék hogy gyorsabban nőjön a bajuszom, körszakállt szeretnék, de még nem ér össze, mivel itt ott nem elég hosszú a szőr! Tanácsok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk barátom. Egyébként hány éves vagy? Én 20 múltam. Már vagy 3 éve szeretnék magamnak körszakállat, de nem akar(t) összejönni. Most ott tartok, hogy már mindenhol van szőr, össze is ér rendesen, de úgy érzem még nem elég erős. Tehát nem olyan jó erős, hanem kicsit olyan, mintha haj lenne, vagy nem tudom... Egyedül a szám alatti részen nem nő még, csak egy kicsi van ott. Szerintem lehet én még várok 1 évet, addigra már jó lehet. Nem hiszem, hogy lenne erre bármilyen mód, hogy meggyorsítsuk. Azzal, hogy gyakran borotválkozom sem lesz erősebb. Az csak mese. Az idő, és a genetika majd megoldja :)
2013. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
27 vok,én már régóta szeretnék,csak nem volt türelmem kivárni,mindig leborotváltam! Legutóbb apámra hallgattam,és végigmentem szakállvágóval rajta,hogy gyorsabban nőjön,de nem veszem észre ,hogy ez segítetett volna! Jaja énis várok!
2013. jan. 15. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:

És neked erős már egyébként? Vagy olyasmi, mint amit én mondtam? Milyen fajta körszakállat szeretnél? Én ilyesmiben gondolkodom :)

[link]

2013. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
[link] én iet szeretnék !:D amúgy nekem se erős!:)
2013. jan. 15. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!