Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha gyantáztatni szeretném a...

Ha gyantáztatni szeretném a kezem akkor milyen hosszú legyen a szőr hossza? Itthon vagy kozmetikába jobb csinálni?

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2010. máj. 8. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kozmetikusként azt tudom javasolni, hogy egy kozmetikában gyantáztass a sérülések elkerülése végett (láttam már szép égési sérüléseket ilyen otthon végzett gyantázástól).

A szőr pedig legyen legalább 4-5 mm.

2010. máj. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül egy teljes kar szőrtelenítése?
2010. máj. 8. 23:16
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem hívd fel a szalont vagy menj el személyesen és kérdezd meg az árakról. annyál biztosabbat senki nem tud neked mondani. ja és a szalonok nem mindíg vannak egy árban. attól függ mennyire forgalmas helyen van.
2010. máj. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
miért akarod a karodat is gyantáztatni? igaz hogy egy idő után már nem fog visszanőni, de eleinte rettentően erős szőröd lesz. (ismerősömnek sem áll jól) csúnya fekete volt így elkezdte borotválni, mert már nem akarta megvárni ameddig kinő a szőr. nagyon fekete volt. de most meg mindig szúr neki. hát tudjátok milyen a borotválás...
2010. máj. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

00:01 a borotválás és a gyantázás két különböző dolog...


Szerintem otthon jobb csinálni, patronos gyantától semmi bajod nem lesz, nem forró hogy megégessen, használni sem nehéz.

Nekem kozmetikus olyan fájdalmasan csinálta hogy a végén már azt mondtam hagyja a fenébe majd én befejezem. Otthon meg úgy csinálod ahogy neked jó, ezt csak te érzed.

2010. máj. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mást nem gyantáztam eddig csak a karomat szeretném mert kb. nagyon szőrös.Eléggé izaddó tipus vagyok és gondolom láttatok már vizes szőrt nah hát nem szép látvány.

(Férfi vagyok)fogalmam sincs rólla,hogy milyen szalonok léteznek meg,hogy abba a szalonba vállalnak e férfiakat.

Nem ciki bemenni megkérdezni megkérdezni vállal-e engem? :) Vagy csak én képzelem cikinek.

Csak most abba gondoltam bele,hogy gyantázással kevesebb lesz a szőr aztán ha szőrös kart akarok akkor mi lesz.Lehet borotválni kéne tudja a fene de azt meg meg kéne ejteni kb. minden 5. 6. napon.


Az első válaszoló ahol dolgozol mennyi nállatok? Csak összehasonlítás kedvéért ha majd bemennék esetleg megkérdezni pár szalont.

2010. máj. 9. 08:05
 7/11 anonim ***** válasza:
800 ft kb.Bár nem az első vagyok,de én ennyiért gyantázok kart.Otthon is meg tudod csinálni,de fertőtlenítsd a területet utánna bőrnyugtató,hámosító krémmel kend be.Nekem sok férfi vendégem van karra és mellkasra egyaránt,nem ciki!
2010. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Esetleg letudnád írni,hogy milyen márkát ajánlasz hideg,meleg gyanta bőrnyugtatóból,hámosítóból?


Kivan írva a kozmetikákra,hogy férfit is vállalnak?

Van egy itt a közelembe de ide inkább nem megyek.

2010. máj. 9. 14:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem,általában már ilyennek nem foglalkozunk.Én biztos nem.Ne bonyolítsuk,kis drogériában van cukorpaszta készen,egy kis spatula is van hozzá!Nem ragad bőrre csak a szőrre.Előtte fertőtlenítsd utánna kend be gyantázás utáni balzsammal ez is a neve.Ez megnyugtatja a bőrt.További válasz emailben,ha lenne még esetleg.Fontos,hogy feszítsd ki rendesen a bőrt és visszafelé egy! határozott mozdulattal rántsd le.Érdemes kis területeken haladni.
2010. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Szerintem menj be a kozmetikába, és ott kérd a gyantát. Mivel még sosem csináltad, kárt is okozhatsz magabdan. Férfi kargyantát minden kozmetikus elvállalna, ettől nem kell félned, menj be bátran, és pár perc alatt készen lesztek. Az én áraim kicsit drágábbak, mert a belváros szívében dolgozom, de egy ezresből szerintem meglesz bárhol. Ha bizonytalan vagy fordulj hozzám nyugodtan!

Zsuzsi

2010. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!