Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nagyon gáz a...

Szerintetek nagyon gáz a barna bőr?

Figyelt kérdés

Elég sokan piszkálnak a bőrszínem miatt, és elég rosszul esik, hogy mindenki cigánynak néz, pedig egyáltalán nem vagyok az, a családunkból nem is volt senki az.

14/L



2013. jan. 15. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ. Pl ha a sok szolizástól barna, az nagyon látszik, és nagyon gáz, ahogy kinéz, szerintem.
2013. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetsen barna a bőrőm, de annyira igazából nem az inkább ilyen kreor féle
2013. jan. 15. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, szerintem jól is tud kinézni (persze nem a szolis sárga barnaságra gondolok). Az meg hogy cigánynak néznek az ő szegénységi bizonyítványuk, ne foglalkozz velük, majd kinövik ezt.
2013. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2013. jan. 15. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a természetes barna nagyon szép és egyáltalán nem gáz. sajnos mostanában ilyen hangulat van az egész országban, ha lec.gányoznak, az őket minősíti, nem téged. nekem hófehér bőröm van és kék szemem, meg szőkésbarna hajam. bizonyos színeket ezért egyáltalán nem is hordhatok, mert nagyon hülyén állnak. a te bőröd színéhez viszont minden passzol. nézd a jó oldalát: nem kell ezreket kötened szolira vagy önbarnítóra, mai természetellenesen sárgás barnaságot kölcsönöz, a bőröd pedig jól kiemeli minden ruha színét. a helyedben csak citromsárgát meg fűzöldet, meg hasonlókat hordanék :)
2013. jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

engem is lecigányoztak régen (kék a szemem -.-'), de most már inkább mindenki barna akar lenni azt vettem észre, szóval divat lett. én ha nyáron sokat vagyok napon, lebarnulok és kitart tavaszig is :D meg alapjáraton nem fehér a bőröm, szerintem mint neked, olyan és tök szép az ilyen bőr, én nem akarok más színt :) az ilyen fehéresrózsaszín olyan brr:D

17/f

2013. jan. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, ha természetes bana bőröm lenne és nem kellene szoliba járnom, hogy ne legyek hulla fehér. Szerintem egyáltalán nem gáz!!! 24/L
2013. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!