Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetetlen, makacs patik...

Lehetetlen, makacs patik vannak az arcomon, Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A problémám a következő :S :

17/F vagyok, az arcom kb. másfél éve egyre katasztrófálisabban, kétségbeejtően hibádzik a pattanások végett..Kipróbáltam sok cuccot stb. mint ahogy sok kérdező írja itt, felsorolni nem fogom ,lényeg, hogy a márkás tonikokon,krémeken át a bőrgyógyászig minden, vagy tovább rontott a helyzeten, vagy jobbik esetben ideiglenesen javított rajta egy kicsit, (amíg aztán hozzászokott az arcbőröm) aztán vissza a holtpontra.Magánéleti/Személyiségi gondjaim nincsenek :D

(Szóval nem belülről fakad a kiváltó oka). Azt még megjegyezném, hogy kb tavaly nyár eleje óta foglalkozom testépítéssel, ebből kifolyólag nyilván, nagyon nagy fehérje dózissal látva el a szervezetem, nap mint nap.Ez ugyebár negatív hatással van mindenképpen a bőrre. A tejsavó fehérjére sajnos olyan szinten allergiás vagyok, hogyha akár egy ilyet tartalmazó protein-szeletet megeszek félig akkor másnapra bedagad tőle a pofim:/. Ebből ered a másik gondom, hogy a fehérje visszaszorításával az étrendemből nyilván javulna valamennyit a bőröm, de a megszerzett izomtömegről sem mondok le szívesen, ami testalkatomból kifolyólag, a csökkentett tápanyagokkal elég hamar semmivé is lenne.. (ami a befektetett munkát, felesleges időpazarlássá alakítaná.) Köszönöm ha végigolvastad :) Remélem tud valaki írni valami okosságot ami új lesz nekem. Help me ;)



2013. jan. 15. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen fehérjét eszel? Mert gondolom nem tejsavón élsz, ha allergiás vagy rá :D Ha kieg kell, esetleg lehetne marhafehérje.
2013. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Cicuka, márpedig akkor dönts: szép bőr vagy fullos izmok. Különben ha rendszeresen sportolsz és mellé erősítesz, plusz fehérje bevitel nélkül is szép lesz az alkatod.
2013. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kiegészítés: Azt még hozzátenném, hogy vitamin, ásványi anyag táp.kieg.eket is szedek,az anabolikus folyamatok, a jobb fejlődés, és az egészség érdekében, azon kívül még nyáron tömegnövelőt is toltam. Egyébként a külsőmre soha semmi panasz nem volt még,(nyilván ezt kivéve) mindig volt barátnőm is, most is van mint már írtam, csak mielőtt pattanásos lettem azért több.:D De nem is emiatt akarok megszabadulni tőle,

nyilván esztétikai okokból is , meg csak egyszerűen magam miatt, már nagyon unom :/.

2013. jan. 15. 21:08
 4/11 A kérdező kommentje:

Rendes kajákból viszem be a fehérjét (tojás,hal,szárnyasok)

meg ezen kívül olyan protein szeletet amikbe tojás,tej+szója-prot, izolátum van, (14g) azzal szerintem semmi gáz nincs.

2013. jan. 15. 21:11
 5/11 anonim ***** válasza:
De basszki, ha egyszer allergiás vagy a tejalapú fehérjére, mi a frászért eszed???
2013. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
semmi tejet ne egyél és sztem szóját se. mi ez a tej szója izé?? meg nézd meg miket szedsz be, vitaminokból, mindenből csak tisztákat egyél. Glutént és tejet kerüld el teljesen 1 hónapig
2013. jan. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Emyke031 ***** válasza:
2013. jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
csökkentsd a cukor és a tej fogyasztását 0-ra!!!!
2013. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és akkor mivel fogyasszam a zab/gabonapelyhet?
2013. jan. 17. 17:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Vízzel :D Nem olyan rossz. Lehet ízesíteni pl. proteinporral.
2013. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!