Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az argán olaj tényleg jó...

Az argán olaj tényleg jó pattanásokra, száraz bőrre, pattanás utáni hegek kezelésére?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen fajtát ajánlotok?? Vagy ha nem, tudnátok valamit ajánlani pattanásokra, ami nem szárítja az arcomat, mert így is elég száraz!?
2013. jan. 16. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább a teafa olajat mondanám.Fertőtlenítő hatású.
2013. jan. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A teafaolajat max belekeverném az argánolajba mert eszméletlenül szárít. Ő meg pont a száraz bőrre panaszkodik. Én amúgy csak a pattanásokra szoktam tenni teafából és másnapra nagyon durván hámlani kezd tőle. Mi lenne, ha mindenhova ezt kenném? Nem beszélve arról, hogy csíp... Nekem zsíros bőröm van mégis bevált rá az argánolaj. Persze csak éjszakára használom, nappal mattító arckrémet szoktam. Nem zsírosodik jobban a bőröm így sem, hogy tömény olajjal kenegetem, viszont megszűnt a bőrszárazságom (igen, zsíros volt, mégis néha vakartam annyira viszketett, hámlott). Nekem bevált. Pattanásom sincs több tőle, nem tömíti el az arcom.
2013. máj. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!