Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel, hogyan és meddig...

Mivel, hogyan és meddig mossátok ki az olajat (ricinus/kókusz) a hajatokból?

Figyelt kérdés

szűz kókuszolajat használok a hajvégeimre, ami úgy vettem észre, h jót is tesz nekik :)

viszont ki szeretném próbálnia ricinus olajat is a hajamon (kókuszolajjal vegyítve), de úgy hallottam, h az nehezen jön ki a hajból...

ti hogyan, mivel és mennyi ideig mossátok, h teljesen kijöjjön?

szempillára is ricinust használtok, vagy jó a kókuszolaj is?


2013. jan. 17. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:

kétszer alaposan átmosom samponnal és teljesen kijön belőle.De tényleg alaposan kell mert akkor bennmarad.

Igen,arra is azt használok:)

2013. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy azzal hogy 2szer samponozod többet ártasz mint amennyit az olajjal javítasz a hajadon. Kivéve persze ha natúrtermékeket használsz.

Én nem ajánlom a ricinust, nagyon büdös, egy jobb szaglású ember még másnap is érezni fogja a hajadon, akárhogy mosod. Egyébként argánolaj jobb a célra, na meg a mandulaolaj.

2013. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem semmi rossz tapasztalatom nincs a ricinusolajjal kapcsolatban, és kimosni is ki tudom simán.

A hajmosásról meg annyit, hogy mindig kétszer kell megmosni a hajat, kivéve, ha valaki minden nap mossa.

2013. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen :)
2013. jan. 17. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is mindig 2x mosom és eddig mindig kijött :) Pedig már 3 éve használom kúraszerűen. Natúr samponnal is ugyanolyan könnyedén jött ki, mint ami nem volt natúr. A hajam hosszát nem szoktam megmosni. Onnan a hab simán leszedi nekem, viszont a fejbőrnél alaposan átmosom 2-2 percig, hogy ne maradjon sehol sem olajos.

Szempillára, szemöldökre is ricinusolajat használok és bevált.

2013. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 CoortezFan válasza:
ricinusolaj egyáltalán nem büdös, és már egyszeri hajmosás után is semmi, de semmi illata nem marad. én utána sima gyógynövényes sampont használok, eddig bevált :)
2013. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!