Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha epilálom a testem néhány...

Ha epilálom a testem néhány részét a szőr nem fog megvastagodni?

Figyelt kérdés
a hasam alján és a szám felett halvány szőrszálak vannak és nem látszik de idegesít és szeretném eltávolítani de nem tudom jó ötlet-e leepilálni. ebben szeretnék segítséget kérni!
2013. jan. 19. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább gyantával próbáld meg leszedni azokat a szőrszálakat. Nem tudom, hogy megvastagodnának-e (én csak a lábamra használok epilátort), de szerintem, ha a szád felett próbálkoznál epilálni, majd besz*rnál (bocsi, a szóhasználatért), úgy fájna :/
2013. jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szőr nem szokott erősödni, akkor sem ha borotválod, meg semmitől sem. Viszont az epilátor szőrbenövést okoz, szóval inkább cukorgyantával próbálkozz.
2013. jan. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha en borotvalom a labam,akkor erossebben no vissza a szor ,mint ha epilalom..szerintem elvekonyodnak a szalak,vagy enmtudom... de ha vilagos,es nemlatni,szerintem felesleges :)
2013. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!