Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 20 éves fiú vagyok, és van...

20 éves fiú vagyok, és van néhány szál szőr a hátamon, mit ajánlotok, mivel tüntessem el?

Figyelt kérdés
Nem összefüggő, mint a mellkason, csak több erősebb szál, ami zavar. Viszont ahhoz túl sok, hogy csipesszel szedjem szerintem. És kozmetikushoz sem szeretnék menni. Gondolom a gyanta a megoldás. De attól nem lesz erősebb az összes szőr, azok is, amik szőkék és kicsik? Milyen gyantát ajánlotok? Milyen gyakran kell csinálni és mire kell figyelni?
2009. aug. 26. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Válasszd a lézeres kezelést.Véglegesen eltünteti és nem annyira fájdalmas.
2009. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én a helyedben leszarnám azt a pár szőrt a hátamon.

ha te nemakarod leszarni, akkor mégis csak a gyantát ajánlanám, ha van nővéred, kérd meg h gyantázza le. viszont azt tudni kell, h nemlehet csakúgy abban a csíkban gyantázni, ahol van az a több szőröd, mert akkor lesz egy sima kocka a hátadon:D mert gondolom a hátad többi része is szőrös vmennyire, csak max nem láccik, mert gyenge. gyantánál aztis lekell szedni, mert amúgy hiába nemláccik, ha az erősebb szőrszáklakat gyantával szeded le, ott abszolút nemlesz semmi, és hidd el, baromi szembetűnő lesz h ott abban a kockában tök sima, míg méáshol pihés :D

2009. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!