Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Neutrogena testápoló száraz...

Neutrogena testápoló száraz érzékeny bőrre tapasztalatotok van? Extra érzékeny bőr tényleg bírja? Eddig semmi nem jött be, mindentől pöttyös leszek. Valakinek valami infója van erről?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe gyógyszertári testápolóval próbálkoznék. Nekem a Babé termékek váltalak be egyedül!
2013. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet. Megkérdezhetem, hogy abból 1 doboz meddig elég s milyen árban van?
2013. jan. 21. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát olyan 4000 huf körül van a fél literes, én olyan 4-5hónapig szoktam használni egy flakont mert nem kell sok belőle.
2013. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én aloe vera krémet használok, az elég jó szerintem minden fajta bőrtípusra.Kicsit borsós áruk van de sokáig jó és nagyon hatásos!
2013. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!