Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetném el a...

Hogyan tüntethetném el a keloidomat, ami már lassan 10 éve meg van? és nagyon zavar

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek, ha tudtok valami itthon, háztartásban megtalálható dolgot, ami jó rá. Már teljesen elbizonytalanodtam kentem már Dermatixel meg ilyesmi krémekkel, voltam lézerkezelésen próbálkoztak a fagyasztásos módszerrel, de egyik sem vállt be :( anyagilag is megterhelö volt, föleg így, hogy mit sem ért..

#bőrhiba #seb #lézer #heg #keloid #keloid eltüntetése #fagyasztásos módszer
2013. jan. 19. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele mit csinálni. Van, aki hajlamos rá, te az vagy. Fogadd el!
2013. jan. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

[link]


Egyik barátnőm ezt próbálta és neki egyre kisebb. A tesója kozmetikus és vett egy ilyen gépet. Néhány kozmetikus kezel ilyen eszközökkel.

2013. jan. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi jelezem semmi nem vált be, egészen addig amíg rá nem találtam a mostani kozmetikusomra, aki szteroid injekciózást ajánlott nekem, mmint bele a hegbe. Rémesen fáj kb akkor és még utána fél órán keresztül, de használ felpuhul a heg valamint laposodik, eltűnni persze nem fog, de látványosan szebb lesz. Maga az injekció olyan 600-700huf körül van meg ugye a beadás, én kb 3-4hetente járok és látványos a javulás.
2013. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy idöre sikerül elfogadnom, de aztán megint visszajön az egész :( nagyon elönytelen helyen van. Köszönöm az eddigi válaszokat, aki tux még írjon!:)
2013. jan. 20. 22:23
 5/5 anonim válasza:
Ajánlom neked ezt a videót: [link]
2013. ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!