Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Van rajtam egy...

SEGÍTSÉG! Van rajtam egy "kis" felesleg . Hogyan tüntethetném el? Főleg a hasam (azon belül az úszógumim) zavar! KÉRLEK SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

167 centi vagyok és olyan 60 kiló körül.

Sajnos nem vagyunk túl gazdagok de szeretnék változtatni az alakomon. Ha tükörbe nézek rosszul leszek attól amit látok ... Kisebb evészavaraim is vannak rosszabb napokon sajnos ...

Ha eszek lelkifurdalásom van:s hogy panaszkodsz h kövér vagy mégis zabálsz stb.

A tornát nem nagyom birom.Sőt! Kiadakok 10-15 perc után és még éhesebb leszek-.-"

MIT TEGYEK???

már nagyon elegem van...

17L


2011. júl. 12. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
próbáltad már a normális táplálkozást és a sportot? ;)
2011. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mint már írtam a sportot nem bírom...biztosan közrejátszik az asztmám...meg a gének.

Normális táplálkozás? Napi 5x reggelire bőven?Erre gondolsz? ha igen...nos híztam tőle 5 kg x'D szóval erről ennyit..nekem nem szabad enni vagy nem tudom:S

2011. júl. 12. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:

istenem, ne fogd már rá a génekre, hogy az miatt nem tudsz tornázni! az én családomban mindenki +130 kg. én 92 voltam 165 cmhez, mikor megelégeltem. elkezdtem tornázni, eleinte én is csak 10 percet bírtam, most meg akár 2 órát lefutok, 55 kg vagyok 170 cmhez.

ha meg asztmás vagy, járj el úszni, itt a nyár. az még kifejezetten ajánlott is.

2011. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

amúgy kaja minta

reggeli: tk. kenyér felvágottal, túróval, paradicsommal, paprikával, fetasajttal vagy tojásrántotta vagy zabkása.

tízórai: mértékkel gyümölcs vagy korpovitkeksz.

ebéd: csirkemell barnarizzsel vagy zöldséggel vagy barnarizs bébirépával. finom és laktató.

uzsi: ajánlom a sovány túrót csmellsonkával, esetleg egy kis zöldség.

itt jönne egy fél-1 órás úszás pl. vagy bicikli.

vacsora: sovány túró.

2011. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!