Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőr feszesebbé tételéhez...

A bőr feszesebbé tételéhez mit tudtok javasolni? A mellekről van főképp szó .

Figyelt kérdés
Annyira sosem volt feszes a bőröm, valahogy olyan tipusú . Most a többszöri súlyváltoztatás után , a melleim szépen formálódtak, megemelkedtek , ezt sportolással értem el . De mikor hanyat fekszek akkor , alig vannak már , kilapulnak . Van valami hatásos bőrfeszesítő krém ,gél ?

2013. jan. 20. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szinte minden kozmetikai márkának van mellápoló,feszesítő zseléje.Nézz utána.
2013. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze tudom , csak gondoltam van olyan aki tud tanácsot adni ,hogy melyik jött be a legjobban .
2013. jan. 20. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:
A természetes mell, ha nem szilikonos hanyatt fekvésnél természetes, hogy jobbra balra elterül.
2013. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze tudom ,csak ennél azért jobban nézett ki régebben . Na mindegy nem vészes . Legyen ez a legnagyobb gondom .
2013. jan. 21. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!