Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy állíthatnám vissza a...

Csajos19 kérdése:

Hogy állíthatnám vissza a hajam egészségét?

Figyelt kérdés
Szőkésbarna hosszú hajam van, de mindig ki kell vasalnom hajmosás után, mert egyébként hullámos, sehogy sem áll és csúnya. Viszont a sok hajvasalás roncsolta a hajamat. Mit lehetne vele tenni, hogy mindig egyenes legyen és ne keljen vasalnom? Mivel tehetném egészségessé a hajam? Sampon? Balzsam? Pakolás??
2013. jan. 20. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én velem is ugyanez volt!:)

Ricinus olaj nagyon jó rá,az növeszti-regenerálja a hajat.

Vagy oliva olaj-méz-kis víz kombó:)

Amúgy én is élek-halok az egyenes hajért,de rájöttem az nem is egyedi,így most göndör vagyok, és mindenki mondja h milyen jó a hajam...ahhoz pedig h ne oroszlán legyél:este megmosod(sampon,balzsam)megfésülöd,és rá HAJHAB..nagyon szép nekem ettől a hajam,neked is az lesz,ha kísérletezgetsz;))Remélem tudtam segíteni.

2013. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm! Kipróbálom majd! :)
2013. jan. 20. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is vasaltam a hajamat két évig,fél éve jöttem rá hogy "BASSZUS HOGY TÖNKRE TETTEM" totál nem érte meg...de már késő volt.Állj le a hajvasalóval fogadd el a hajad és formázd máshogy. Sokféle módszer van kösd fel,csatold fel,fond be stb...Ha annyira vasalás függő vagy akkor egy héten 1x kivasalhatod/göndörítheted de többször ne és ha csinálod használj hővédőt! A regenerálásra pedig használj pakolást.(én így szoktam:kókuszolaj,olívaolaj,ricinus olaj,egy tojás sárgája-->mix és felrakom 1-2órára) samponból meg használj kímélőt,szilikonmenteset.Balzsamból csak a végére tegyél. remélem segítettem :)
2013. jan. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!