Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném lenöveszteni fekete...

Szeretném lenöveszteni fekete hajszínem (az eredeti hajam közép barna). Tudtok ajánlani valami hajszínezőt amit használhatnék, hogy ne látszon nagyon a lenövésem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak sötétebb barnát, de az nem sokat fog segíteni. Ismerem a problémát, szerintem a feketével kéne csinálni valamit. Vagy próbáld ki a dm-ben kapható Colour B4 festékeltávolítót (nekem az segített úgyhogy bátran ajánlom) vagy menj fodrászhoz és beszélj vele ő mit ajánl. Lehet hogy a szívatást fogja, lehet hogy a melíroztatást és fokozatosan eljuttat az eredeti hajszínedhez :)
2013. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. :) Kipróbálom a colour b4-et :)
2013. jan. 22. 07:21
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem mertem még kipróbálni. elég hosszú a hajam derékig ér és félek, hogy esetleg letörik vagy valami ilyesmi. Egyszer volt szőkítve az alja (szerencsére csak pár tincs)

de kb. 2 hónap után letört és a vállamig értek azok a tincsek. A colour b4-nél fenn állhat ez a veszély?

2013. jan. 22. 23:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha derékig érő hajad van akkor két dobozzal kell venned. Egyébként nem áll fent ez a veszély, ugyanis nagyon kíméletes, semmi olyan anyagot nem tartalmaz ami ártana a hajnak. Kicsit kiszárítja ugyan, de azt hajpakolásokkal könnyű helyrehozni. Remélem neked is beválik! :)
2013. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)én is remélem hogy beválik :)
2013. jan. 23. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt a dm-ben kaphatót egyszer kell használni és már akkor van eredménye vagy ilyen kúra-féle?
2013. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elég egyszer
2013. aug. 28. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!