Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám növelni az árszőrz...

Hogy tudnám növelni az árszőrzetem erősségét, ill. azt hogy sűrűbb legyen? Lehet egyáltalán külső beavatkozással ezt növelni, vagy genetika kérdése, és idővel kialakul majd magától?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, és 1-2 hét elég jól látszó arcszőrzetem nő, de nem elég sűrű, így hülyén néz ki, borostának pedig nem elég erős, alig látszik. Tehetek valamit ellene?

2013. jan. 21. 14:22
 1/5 A kérdező kommentje:
*Arcszörzetem
2013. jan. 21. 14:23
 2/5 anonim ***** válasza:
légy csupasz
2013. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezen nem lehet változtatni, örülj neki ha nem vagy túl szőrös, más pasi nem tudja hogy szabaduljon meg tőle, sokan már gyantáztatják is hogy ne látszódjon nyoma sem.
2013. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos, erre akkor azt tudom mondani, hogy mindig az kell, ami nincs, ez mindenkire vonatkozik, majd akkor lesz valahogy, köszönöm az értelmes válaszokat.
2013. jan. 21. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
A szőrnövekedést nem lehet befolyásolni.
2013. jan. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!