Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi időt ajánlotok szolira?

Mennyi időt ajánlotok szolira?

Figyelt kérdés

sziasztok. még sose voltam szolizni, viszont el szeretnék menni. mennyi időt ajánlotok így először? hány alkalmat és meddig? elég világos bőröm van, de azért annyira nem az a hófehérke. valami krém mellé?

16L



2013. jan. 21. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:

van kifejezett szoláriumkrém, azt szerezz be!

Elsőnek 5-6 percet ajánlok, és egy héten csak egyszer menj!

2013. jan. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is osztom az első véleményét, bőven elég 5-6 perc egy eu csöves szoliban, elég heti egyszer, vagy másfél hetente.

Sokan ott rontják el a szolit, hogy azonnal akarnak eredményt, pedig,ha fokozatosan adagoljuk a szolid, sokkal tovább marad meg az eredmény és kevésbé károsodik a bőr.Én már 1 éve járok rendszeresen, de csak másfél hetente 6 percre és elég is.Nem vagyok hófehér, csak egy kis alapszín van.

2013. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
attól függ milyen csöves szoliba mész ?
2013. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
16 évesen semennyit nem ajánlok. Tönkreteszed a bőröd vele, valamint se nem divat se nem szép a szolibarna bőr.
2013. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm. és szerintetek mennyi idő alatt jön ki változás?

mindenképpen mennék az arcom miatt (csak kicsit hibás), aztán gondoltam akkor kihasználom és barnulok is:)

2013. jan. 21. 23:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Még egy tini,aki nem tudja, hogy most készül tönkretenni a bőrét egy életre? Hát, én nem lennék bent 5 percnél többet.
2013. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!