Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lehet az, hogy a Palette...

Kittike.e kérdése:

Miért lehet az, hogy a Palette hajfestéktől mindig nagyon viszket a fejbőröm? Kegyetlen. :/ Allergiás lehetek rá?

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert egy rossz minőségű festék. Mint az összes többi drogériás is. Ezért is kell fodrászkellékesből venni professzionális festéket.
2013. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is viszketni szokott a fejbőröm tőle, de csak a felkenés után kb 5-10 percig, utána elmúlik. Szerintem ez nem allergia, mert nem lett még semmi bajom tőle.
2013. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is palette-t használtam először de nekem hullott a hajam tőle és nem is jó elvileg abban van még valami összetevő ami a többi hajfestékbe már nincs . szerintem ne fesd palette-vel
2013. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden hajfestéknek ugyanazok a fontos anyagok az összetevői - tehát amivel konkrétan a festés folyamata lezajlik. A többi csak sallang, ami azért kell, hogy jobban tudjuk kezelni, hogy ápolja a hajat, hogy ne romoljon meg a festék és ilyenek. Na ez utóbbiak változnak márkától függően.

A Palette is olyan, ami valakinek beválik, valakinek meg nem. Ha viszket a fejbőröd, akkor tényleg valami összetevőtől lehet, meg kellene próbálni mást.

2013. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
allergiás vagy rá... csinálj hajfestés előtt bőrpróbát minden hajfestékre rá van írva hogy hogy kell... ha nincs bajod tőle akkor mehet a hajadra is....
2013. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sokan elfelejtik, hogy van szavideje a hajfestéknek is! Most lerántottam a leplet, mindenki rohan és megnézi. :D :D
2013. jan. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Esztermária válasza:
Teljesen egyetértek a 4/6 válasszal, csak kiegészíteném a saját tapasztalatommal, ugyanis az én hajbőrőm száraz. Amióta egy okos fodrász megtanított tojás sárgájával hajat mosni, azóta nem viszketek festés után. Nem kerül sokba, ha ki akarod próbálni, szívesen segítek a hogyanban.
2013. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!