Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lila hajat akarok hogy csináljam?

Lila hajat akarok hogy csináljam?

Figyelt kérdés

nemrég lett befestve, de rendes festékkel, és ez ilyen lilás vöröses... meg picit sötétebb is. Valami ilyesmit akarok: [link] vagy : [link]

Hogy csináljam meg? Fodrászhoz csak nagyon végszükség esetén mennék el. :)Ami most van azt muszáj lenne leszőkíteni? :)



2013. jan. 24. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
muszáj lenne. ha otthon csinálod magadnak, akkor nagyon megbánod. legalábbis volt osztálytársam megbánta :D
2013. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ehhez teljesen ki kell szőkíteni a hajat és hajszínezővel befesteni.
2013. jan. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát fodrászkellékesnél kapsz szerintem csak ilyen és ehhez hasonló színeket

és szerintem is le kell szívatni hozzá és utána lilára befesteni, de szerintem készülj fel hogy hamar kifog belőle kopni a lila

és szerintem is bízd fodrászra mert nagyon balul is elsülhet ha otthon csinálod

2013. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem barna hajam volt. Sok lila csíkot akartam bele, de nem fogta be. Pedig nekem fodrász csinálta... :( Szerintem mindenképp ki kell hozzá szőkíteni, és inkább menj el fodrászhoz, mert ha magadnak csinálnád, lehet tényleg nagyon megbánnád. Nem olyan könnyű annak, aki nem ért annyira hozzá megcsinálni.
2013. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor maradok fodrásznál :D köszi :D
2013. jan. 25. 18:15
 6/7 anonim válasza:
Ohh Perrie-s hajat akarsz :333 :D
2013. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen imádom őket, és amikor megtudtam hogy lila a haja még jobban :D
2013. jan. 26. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!