Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nőiesedni akarok, hogy boldoga...

Nőiesedni akarok, hogy boldogabb legyek. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
16/L vagyok, és sztem ha szépnek érezném magam, akkor boldog lennék :) az a baj, hogy nagy a hasam és a combom, és a hasból fogy a legkésőbb az ember, hogyan adjam azt le? a hajamat ált. kiengedve hordom, barna félhosszú, oldalfrufruval, nemrég voltam fodrásznál, nem akarok megint :) nemnagyon sminkelek, de szeretnék, milyen legyen? a ruháim nagyrésze inkább laza mint nőies, lecserélni nemtudom teljesen, az sokba is kerülne... meg nem is nagyon állnak jól a hasam miatt a csajos cuccok... ékszereim vannak :) vkinek van ötlete? :)
2011. júl. 13. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is fogadd el magad. Másodszor: ne a külsőségektől várd, hogy boldog leszel.

Ahhoz, hogy nőiesebb légy, nem kell feltétlenül passzos ruhákban és magassarkúban tipegned. Pont attól lesz valaki nőies, ha harmóniában van magával. Légy mosolygósabb, kedvesebb, finom (mozdulatok, beszédstílus, modor) és azzal már rengeteget értél el. A ruhákat meg ráérsz beszerezni. Tudatosan keress csinosabb darabokat, amikben jól érzed magad, ha most nem akarsz sokat költeni rá, majd az őszi vásárláskor már nőiesebb darabokat veszel, de fontos, hogy kényelmesen érezd benne magad és tudd hordani őket. Hidd el hogy az ízlés rengeteget számít, tehát figyelj oda a stílusra, színekre, számodra előnyösebb darabokra. Akár keress fel egy stílus tanácsadót valamelyik női oldal szakértői rovatában, szívesen segítenek.

2011. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :) annyit még hozzátennék, hogy fogszabályzóm van, én szeretem, sztem ettől függetlenül lehet szép egy ember, nem? :) főleg hogy nekem alig látszik mert fehér :)
2011. júl. 13. 09:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet szép! Sőt arról tanúskodik, hogy szeretne még szebb lenni, foglalkozik a külsejével, mivel azért hordja, mert szeretne szebb mosolyú lenni és a mosoly tesz igazán nőiessé.Hiába vagy nagyon csinos, ha durcis képet vágsz hozzá, a pasik a közeledbe se mernek menni.
2011. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) szóval meglátszik az ha vki nem fogadja el magát, nem gondolja magát szépnek?
2011. júl. 13. 10:18
 5/7 anonim válasza:
Jó,jó igaz a külsőség nem számit csak a belső,de ezt nem nagyon tapasztaltam,engem mindig leszólítanak a pasik...igaz nem vagyok ronda,sőt haalmas egóval kimondom,hogy igenis szép vagyok,azért fütyünek mindig meg dudálnak...nem azért mert okos vagyok,és a nőies ruhákra nem kell vagyonokat áldoznod,a durikban is lehet nagyon csini szerkókat találni pár száz forintért ;)
2011. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én azzal fogytam 3kg-t, hogy nem eszem 6 után. próbáld kiiktatni a csokikat stb és mozogj sokat:) + igyál sokat(leginkább víz), napi 1,5-2 liter.


már az is nagyon fel tudja dobni az arcot, ha csak kihúzod felül a szemed tussal és spirálozol:) esetleg bőrszínű csillogós szemhéjpúder mehet még alá. ha fénylik, zsíros a bőröd használj púdert(de most a nagy melegben hanyagold inkább). szájfény és kész is vagy:)


nem kell hirtelen lecserélni a ruhatárad, ha legközelebb mész vásárolni már barátkozz egy-két nőiesebb darabbal(Bershka, H&M, Mango, Zara...)

17L

2011. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :) szoktam járni konditerembe, csak kevés időm van rá... vannak olyanok akik szépnek tartanak, volt már belém szerelmes is egy fiú, csak az a baj hogy nekem azok jönnek be akiknek én nem és fordítva :/
2011. júl. 13. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!