Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem is tudom hogy kezdjem....

Nem is tudom hogy kezdjem. Szóval elég sok pattanásom van és ez zavar. Anya mondogatja, hogy menjek el egy kozmetikushoz, de én azt mondom inkább az urológus mint egy kozmetikus. De ha el is mennék érne valamit? 15\f

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elég sok pattanás mit jelent? Mert ha tele van vele az arcod akkor bőrgyógyászhoz menj. Ha meg csak 1-2 kijön mindig akkor figyelj az étkezésre, ne egyél zsírosat, fűszereset, stb, sok vizet igyál, cukros üdítőket semmiképp. Emellett megfelelően ápold az arcod, reggel este teafás vagy fekete szappannal mosd, vegyél tonikot, azzal mindig töröld át.

A kozmetikust én nem ajánlom.

2013. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a kozmetikus kitisztítja a bőrödet, de hamar visszajönnek a pattanások, én is a bőrgyógyászt ajánlom első körben. Semleges arclemosót használj, könnyű hidratálót, pl. Alverde iszapos termékcsaládja nagyon jó, a lemosó, tonik és krém, mellé egy bőrradír és ennyi. Helyileg aloéval ápolhatod a sebeket. Legjobb, ha veszel egy cserepes növényt, annak a nedvével. Ennyi.
2013. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!