Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudtok tablóképre jó...

Szimi14 kérdése:

Nem tudtok tablóképre jó hajat? Linkeljetek

Figyelt kérdés
Köszi előre is :)
2013. jan. 26. 10:40
 1/5 anonim válasza:

Mi ez a hülye kérdés ?


Egyáltalán milyen nemű vagy ?

2013. jan. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez függ a nemedtől, korodtól, arcodtól, hajadtól...
2013. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hülye vagy?
2013. jan. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lány vagyok ...... na nem vagyok hülye !!
2013. jan. 26. 11:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen a hajad? Hogy szoktad hordani a hajad általában? Milyen stílusú tablót szeretnél?


Nekem már meg volt a tablófotózás, nekem az volt a célom, hogy önmagam legyek a tablón, hogy amikor a rokonoknak, barátoknak ajándékozok belőle, tényleg engem lássanak a képen és évek múlva, ha visszanézem, én is a mostani önmagamat lássam. Nekem alapból egyenes a hajam, és az esetek 99%-ban így is hordom, max. alkalmakra hullámosítom be. Sminkelni is csak szolidan szoktam, viszont nagyon jól áll a füstös smink. Egyik barátnőm sminkelt ki, gyönyörű barna, füstös sminket készített nekem. Viszont mivel én ennél szolidabb sminket szoktam hordani, a hajam meghagytam eredeti állapotába. Kivasaltam, megfésültem, és fixáltam.

Így egy kicsit különleges lett a képem a sminktől, mégis én vagyok rajta. :)


Először azt kellene eldönteni, hogy milyen tablót szeretnél és hogy milyen haj áll jól. Szerintem egyébként a kevesebb több, ezért egy laza hullámos frizura, vagy egy kicsit elcsatolt hullámos haj, valami ilyesmi :)

2013. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!