Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak a bőrömre...

Mit használjak a bőrömre miteszer vagy pattanás ellen? az élesztő evés tényleg jó? Bevált már valakinek?

Figyelt kérdés
kozmetikushoz rendszeresen járok.

#bőrápollás
2013. jan. 26. 22:31
 1/8 anonim válasza:
belőlem az élesztő csak kihajtotta, még jobban pattanásos lettem. 18 féle módszerrel / szerrel próbáltuk, sehogy sem múlnak el. én most akarom elkezdeni a kozmetikushoz járást.neked használt?:-)
2013. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

rendszeresen járok kozmetikushoz nekem tini kezelést csinál..igazából semmi változást nem láttok..el megyek kinyomkod valamit sebes lesz az arcom és ott vannak még a fekete miteszerek..ezért dobok ki minden honabban 4500ft..

ha te el kezded írj majd h neked javult e vagy nem..sok sikert hozzá :)))

2013. jan. 27. 21:18
 3/8 anonim válasza:
Kozmetikus helyett inkább bőrgyógyászhoz menny el, ő adni fog neked vagy valami krémet vagy gyógyszert és attól tényleg sokat fog javulni.
2013. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Majd írok, állítólag gőzölni fogják. Ha 5 alkalom után nincs változás be is fejeztük. A bőrgyógyász ugyanott van árban?
2013. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerintem a kozmetikus olcsóbb
2013. jan. 28. 19:48
 6/8 anonim válasza:
Szerintem sürgősen válts kozmetikust! Az lenne a dolga, hogy a fekete miteszereket meg mindent kinyomkodjon. Az élesztőt szerintem próbáld ki, sok mindenkinek bejött, nővéremnek is használt. Én most kezdtem el enni, úgyhogy személyes tapasztalatom egyelőre nincs. Veszteni nem fogsz semmit, maximum nem használ. De ezt a kozmetikust tényleg cseréld le szerintem.
2013. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát én meg pont úgy vagyok vele hogy a bőrgyogyászok ugy vannak vele,hogy jajj mar megint egy hülye kis tini,írjunk fel a 4féle arckenöcs egyikéből egyet "Biztos" hasznal majd.. azt a nagy lóf@szt... nem viccelek,több 10 ezreket elköltöttünk ezekre a szarokra.

azután 4szer elmentem kozmetikushoz az kiközölte kitisztotta és ő SZINTÉN tett rá kenöcsöket és arcpakolásokat,amik télleg jók voltak és azota nincs is szinte.le is kopogom :D szóval én a kozmetkist ajánlom

2013. febr. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kriszti13, a bőrgyógyász nem egy szolgáltatás, hanem egy orvos. Mi az h ugyanott van-e árban? A gyógyszerért kell fizetned, amit felír.
2013. febr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!