Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leszakadt fültágítás közben...

Leszakadt fültágítás közben egy nagyon minimális rétegű bőr, ez fog látszani vagy bajt okozni ha begyógyul?

Figyelt kérdés
Teljesen be volt gyógyulva a 7 mm-es fülem, csigával kihúztam 8 mm-esre. Mikor nyomtam át a tágítót éreztem, hogy hátul jobban meg kell tolni és a következő pillanatban már ott lógott o.O be fog rendesen gyógyulni? Irónikus és bunkó kommenteket ne, köszi :D

2013. jan. 27. 03:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond vele,begyógyul,nyugalom.
2013. jan. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos:/ nekem ugyan ez volt csak én alagutat tettem bele és amikor a 10mm ről tettem át 11re akkor én is úgy erőszakoltam át a lukon és nekem is kiszakadt egy jókora darab egy fél napig benne volt mert úgy voltam vele hogy begyógyul aztán estére belázasodtam. Iszonyatos volt de ugyebár kiszedni se akartam mert féltem hogy benő ezért visszatettem a kisebbet addig amíg begyógyult. Igaz nem teljesen hibátlan mert kicsit sebes de legalább már nem fáj.
2013. jan. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!