Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem szép az arcom, milyen...

Nem szép az arcom, milyen hajszín állna jól, és milyen sminkkel lehetne egy kicsit feljavítani?

Figyelt kérdés

Eredeti hajszínem majdnem fekete. Az államnál szögletes az arcom, egyébként körte formájú.Ha mosolygok akkor viszont kerek husis az egész, pedig nagyon vékony vagyok. A szemem iszonyat pici, a szám szintén, és a felső ajkam sokkal vékonyabb mint az alsó. Milyen smink és hajjal nézhetnék ki egy fokkal jobban? Képet küldök ha szeretnétek, csak írjátok oda melyik megyéből vagytok, és hogy fiúk vagy lányok vagytok :)

Előre is köszönöm


2013. jan. 27. 18:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a véleményeket :)

Kipróbálom a teli frufrut mindenképpen :) Meg picit világosíttatok a hajamon, teljesen szőke most sajnos nem lehetek, mert vallásos suliba járok még. De ha lesz bátorságom, azt is kipróbálom, max visszafestem barnára :)

2013. jan. 27. 22:06
 12/15 anonim válasza:
kuldessz kepet? igy nem nagyon tudlak megitelni ,elkepzelni !(L)
2013. jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
azért nem így megy a dolog, hogy otthon csinálsz szőkét magadnak aztán meg barnát, mert egyszercsak a kezedben marad a hajad. Inkább bízd fodrászra. De nekem még mindig az a véleményem, hogy a szőke sápasztana és még kerekebb lenne a fejed tőle.
2013. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam, hogy fodrásznál csináltatom az első teljes leszívatást, ha rossz, akkor meg befestem magamnak barnára.

(Eddig otthon festettem feketére magamnak) Szóval remélem hogy menne :)

Egyébként kiválasztottam, hogy milyen frufrum lesz, mert tényleg sokkal jobban állna, úgy csatoltam a hajam, mintha frufrum lenne, és arányosabb lett az arcom tőle. :) Szóval ezer köszönet a tanácsért!

2013. jan. 28. 23:19
 15/15 A kérdező kommentje:

*lemaradt, hogy mivel feketére is van festve, ezért én is félteném, hogy olyan vattás állaga lesz, ha én csinálom :)

De már megbeszéltem a fodrász csajszimmal, hogy világosít rajta valamennyit még a télen. Hogy legalább egy színű legyen a hajam :)

2013. jan. 28. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!