Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nem eszek csokit kevesebb...

Ha nem eszek csokit kevesebb pattanásom lesz?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé pattanásos vagyok főleg a T vonalban..

imádom a csokit, de ha szép lenne a bőröm még ezt is bevállalnám:\..

szerintetek ha kevesebb csokit, és sok vizet iszok kevesebb pattanásom lesz? mennyi idő múlva látni az eredményt??


2013. jan. 27. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
tejcsokit ne de étet simán. inkább a tejtermékeket hanyagold, ez tényleg segít
2013. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát akkor nálam a csoki kilőve, mert az étcsokit meg nem szeretem:( és szerinted mennyi idő múlva lenne látható a változás?
2013. jan. 27. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem rég olvastam egy cikket egy külföldi orvosi oldalon, állítólag bebizonyították, hogy azoknál, akiknek semmilyen ételérzékenysége sincs, az étkezés NEM befolyásolja a pattanásokat. Nekem is mindig mondta a bőrgyógyász, hogy ne egyek olajos magvakat, stb., de soha nem is ettem, mert nem szeretem, ahogy az olajos, zsíros kaját sem. A csokit a kakaóvaj miatt mondják, hogy ne fogyassz, de én pl. azt sem ettem, csak kb. havonta 1x, mégis nagyon pattanásos voltam, főleg az orrom. Akiknek nincs semmi extra érzékenységük, ott szinte mindenkinél hormonok okozzák a pattanásokat, mint a tinédzserkoriakat. Ott hiába hagysz el akármilyen kaját, nem fog javulni, hacsak nem voltál épp arra érzékeny vagy allergiás.

Amúgy érdemes bőrgyógyászhoz elmenni, ha nem nagyon durvák a pattanások, akkor felír egy gélt meg egy lemosót, és attól valószínűleg rendbe jön. (Nekem többször írt fel különböző fajta krémeket, mindegyiktől napok alatt sokat javult a helyzet.)

2013. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én tavaly csináltam egy 6 hónapon tartó "diétát" ami nem is diéta volt csak egészséges, tápláló ételeket ettem és annyira gyönyörű volt a bőröm, hogy nem akarták elhinni, hogy nem járok hetente drága kozmetikai arckezelésekre. nyár óta nem annyira figyelek rá de nemsokára és akkor már végelgesen újra visszatérek. a hajam, körmöm és szebb lett ettől :) megéri
2013. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk mitől vannak pattanásaid. Ha nem a csokitól akkor hiába hagyod el... a fűszeres kajáktól is lehet vagy hát szinte már bármitől.
2013. jan. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!