Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olvastam az oldalon hogy ha...

Olvastam az oldalon hogy ha megfelelo mennyisegu vizet iszok akkor nem kevesebb pattanasom lesz. Ez igaz? A viznek mi koze a pattanasokhoz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 09:34
 1/7 A kérdező kommentje:
a 'nem' nem kell oda*
2010. dec. 1. 09:35
 2/7 anonim ***** válasza:

" A viznek mi koze a pattanasokhoz? "


semmi

2010. dec. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem igenis lehet köze. Azért gondolom ezt, mert ha a bőr nem hidratált (amit a sok víz elfogasztásával tudsz elősegíteni), akkor elkezdi magát hidratálni, tehát zsírosodni, ennek következményeként több pattanásod lesz. Ezért fontos, ha valakinek zsíros is a bőre, használjon valamilyen hidratálót, illetve igyon sokat. Remélem, tudtam segíteni:)

2010. dec. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen..koszi a valaszokat
2010. dec. 1. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 100%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:59


teljesen igaz...minél több vizet (lehetőleg szénsavmenteset) kell inni, mer az belülről hidratálja és feszesiti, tisztitja a bört...persze csupán ennyi nem elég, de nagyon jo hatással van a testre...tapasztalat...

22L

2010. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tisztít, méreganyagok távoznak vele. Én konkrétan ha pár napig kevesebbet iszom, ha nincs meg a másfél kétliter, látom a hatását...
2010. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
en nagyon keves vizet fogyasztok naponta..ugy max fel litret..de most probalok tobbet inni..hatha elosegiti ez is h elmenjenek a patanasaim..
2010. dec. 1. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!