Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szóljak anyának, hogy...

Hogy szóljak anyának, hogy vegyen nekem gyantát/mehessek kozmetikushoz?

Figyelt kérdés

Nálunk valahogy nem evidens a szőrtelenítés, ez ilyen "tabutéma" féle, senki nem említi, nem beszélünk róla, valahogy nem megszokott, "természetes". Van borotva, de azt is bátyám vette karácsonyra, anyámmal sose beszélünk róla. Már egyszer mondtam neki, hogy vegyen nekem gyantát, de mindig elfelejtette, végül mikor egyszer közösen mentünk bevásárolni, ott könyörögtem ki neki...

Igazából nem tudom, hogy álljak elé, mert tényleg nem beszélünk róla, se semmi. Valaki valami ötlet?



2013. jan. 29. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem veszed meg magadnak, vagy mész el egyedül, vagy barátnőddel kozmetikushoz?
2013. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálunk nem divat a zsebpénz (nem vagyunk valami gazdagok, + van két tesóm). Ha kell valamire, akkor kérnem kell, megkérdi anyám hogy mire kell, megmondom, odaadja. (Ha szerinte nem hülyeség...)
2013. jan. 29. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért rendszeresen kozmetikushoz járni nem olcsó, szóval ha még zsebpénz sincs akkor ezt ne várd el. Egyébként meg mondd hogy venni akarsz egy (például)bombont mert valakinek szülinapja lesz... és abból már lehet gyantát venni. Nem egy drága dolog, ezresből kijön lehúzócsíkkal együtt.

Ha nem megy, akkor meg otthon is lehet csinálni gyantát, cukor és víz meg csak van otthon...

2013. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A gyantamelegítő nem egy olcsó dolog, a gyanta és a csík csak másodlagos...
2013. jan. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem feltétlenül kell gyantamelegítő...ott a mikro, csak akkor oda kell nagyon figyelni, nehogy túl melegedjen, mert égést okoz, és meg is olvadhat a műanyag patron, amibe benne van. Vagy, ott egy lábos + víz, fel a tűzhelyre, meg várni míg felmelegszik a gyanta...és már mehet is a gyantázás.
2013. febr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!