Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csináljam meg a hajam?

Hogy csináljam meg a hajam?

Figyelt kérdés
Nagyon unom lófarok, kiengedve. Ennyi. Tom hogy a suliba nem kell különleges haj, de már kiengedve se jó a hajam mindenkinek maga a tőkéj nekem meg a rémálom. Jó lenne naon megköszöném ha linkelnétek videokat ,képeket v. csak leíirni h kell megcsinálni. Nagyon jó lenne :-) :-) :-) :-) :-)

2013. jan. 29. 19:32
 2/7 anonim válasza:
megtudnád írni, hogy milyen színű a hajad és hogy milyen hosszú/ rövid, esetleg képet mutatni? az úgy könnyebb lenne.
2013. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mimdenkinek. Ja olyan hülye voltam elfelejtetem irni hogy közép hoszú lépcsőzetes hajam van:-)
2013. jan. 29. 20:02
 5/7 anonim válasza:

a kontyot tudom ajánlani, van a sima konty, és van az a konty, amit hajfánkkal készítesz el.

[link]

ilyen hajfánkot lehet venni a h&m-be olyan 700-800 forint, nem valami nagy összeg, de ha nem akarsz költekezni, akkor egy rossz harisnyából is csinálhatsz, de fontos, hogy olyan legyen a színe, amilyen a hajad színe, mert ha véletlenül kilátszik, akkor ne lehessen észrevenni.

a másik amit ajánlani tudok, az a fonás, (nem az a harisnyás pippi féle) mostanában vannak nagyon divatosak is. például a szálkafonás.

[link]


ne félj semmitől sem, próbálkozz.

[link]

sok sikert :)

2013. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, bár ezek nem középhosszú lépcsőzete hajak, de attol még nagyon jók. ;)
2013. jan. 30. 07:22
 7/7 anonim ***** válasza:
*
2013. jan. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!