Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolárium! Kezdő vagyok...

Szolárium! Kezdő vagyok mennyi időre érdemes bemennem először?

Figyelt kérdés

Nagyon fehér a bőröm és szeretnék kicsit barnulni, hogy ne legyek ilyen fal fehér. Mindig azt mondják rám milyen sápadt vagy csak nem beteg vagy? Na ebből lett elegem. Ma megyek szoliba a barátommal. Még sose voltam, nem tudom, hogy működik. Mindenképp állóba szeretnék menni és úgy gondoltam, hogy kezdetnek egy 3 perc elég vagy az kevés? Teljesen le kell vetkőzni vagy bugyi maradjon? Hogy érdemes? Hogy működik egyébként ez az egész? Bocsánat a hülye kérdésekért csak tudni akarom mire számíthatok.

20/L


2013. jan. 31. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:

3-4 perc legyen max,nehogy leégj. úgy vetkőzöl le ahogy akarsz,főleg ha állóba mész. megmondod a recepciósnak hogy először vagy itt,nem tudod hogy működik a gép. egyébként nagyon egyszerű,csak meg kell nyomnod a start gombot belül,miután leöltöztél és elindul,majd magától leáll . szerintem a nagyobb anyajegyeket ragaszd le vagy kenj rá naptejet a biztonság kedvéért. a hajadat fogd össze. és vigyél magaddal egy kis vizet,mert utána lehet szomjas leszel, plussz pótolni kell a folyadékot,mert szárÍt a szoli. utána várj pár órát a fürdéssel. ja és használ testápolót,hidratáló krémet,mert ki fog száradni a bőröd különben,mondjuk ettől a 4 perctől annyira nem is. ja és persze előtte most le a sminkedet. ennyi jutott eszembe.

jó szolizást!:)

2013. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!