Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajú lányok! Mit...

Göndör hajú lányok! Mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A kérdésnél arra gondolok hogy estére mit csináltok a hajatokkal? Göndör és a hullámos közötti átmenetű a hajam kicsit váll alá ér és mikor alszom mindig elfekszem és reggelre szörnyen néz ki :S esetleg valaki használ valamilyen göndör hajra való sprayt vagy fújós balzsamot? Próbáltam felkötni de ugyan ez az eredmény :(

2013. jan. 31. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen és ekkora hajam van, mint neked. Én kiengedett hajjal alszom, mert úgy tudom, hogy igy jobban tud lélegezni a fejbőr, nem fülled be, meg nem is huzódnak a szálak annyira, tehát egészségesebb. Én is el szoktam aludni a hajam. Bevizezem enyhén s használok kevés hajhabot. Nyomkodva megszáritom. Nem néz ki a legtökéletesebben, de tűrhető. Ha a hajtőnél a fejtetőmön lelapult kicsit megtupirozom és fújok rá nagyon kevés lakkot. Nekem hátul a fejem búbján szokott lelapulni reggelre, ott megemelem tupirral. Legtöbbször nincs türelmem ehhez a procedúrához reggel, csak felidegesitem magam vele. Inkább hamar megmosom a hajamat és teszek rá habot, megszáritom és kész is. Göndör hajra való szert sajnos nem tudok ajánlani. Régebb volt a Garnier Fructisnak egy jó hajformázó szere, fehér, krémes állagú valami, göndör hajra való. Itt nem árulnak pár éve sajnos, lehet Magyarországon kapható. Az gyönyörű fürtöket csinált.
2013. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. jan. 31. 19:08
 3/6 anonim válasza:
Szia. Mivel nekem is göndör hajam van én kicsit beszoktam vizezni este így göndörebb lesz a hajam. Hajmosásnál a balzsamokból a fructis hajpakolást ajánlom én head&shoulders classicokot használom samponból , mivel az nekem nagyon sokat segített. Ha nem reggel mosom meg akkor nem szoktam megszárítani csak simán megvárom míg megszárad mivel roncsol élettelenebb is lesz. Mikor már félig megszáradt elseve sprayt rakok rá . Havonta tojás pakolást csinálok mivel erősít és vissza adja a fényességét... Ha gondolod keress meg Facebookon és nézd meg hogy milyen lett az én hajam. Krepsz Jennifer
2013. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Göndör hajam van, de én hajat vasalok. Ha hajat szoktál vasalni, érdemes már hajmosás estéjén(csak azon) hajat vasalni, így ha reggel felkelsz könnyebb a vasalás, és akár teljesen kivasalhatod.
2013. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi h srácként írok :D De nekem is göndör hajam van. Nem tudom hogy neked mennyire göndör v milyen, de nekem: [link]


Én is elfekszem, de reggel kb 1 perc alatt kézzel összetúrom, és jobb séróm van, mintha rómában vagy párizsban csinálták volna :DD


Nem érdemes szerintem külön kezelni, vagy tépni a fésüvel, csak töknreteszed a hajadat. Amúgy én a csajokon azt a fajta göndör hajat bírom, ami ilyen torzonborz :D az cool.


does it make any sense?

2013. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)ment a zöld kéz..és régen vasaltam de teljesen tönkrement tőle és most regenerálni szeretném :)
2013. febr. 11. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!